Aykut Taşdelen

Yazar resmi yok

2001 yılında 'C ve Sistem Programcıları Derneğinde' eğitmenlik kariyerine başlayan Taşdelen daha sonra Microsoft ve Microsoft yetkili eğitim merkezleri adına özellikle kurumsal alanda (referans kurumlar) eğitimler vermiş, yöneticilik ve danışmanlık yapmıştır. 2008 yılından beriyse eğitmenlik kariyerine sadece C ve Sistem Programcıları Derneğ'inde devam etmektedir. Taşdelen, .NET (WPF, WCF, Silverligth, ASP.NET, …) teknolojilerinin yanı sıra C, C++, UML Dizayn Patern, Java Teknolojileri, SQL, Android eğitimleri de vermektedir.

Özellikle .NET konusunda Beta1 düzeyinden beri verdiği eğitimlerin yanı sıra, bilgi birikimi ve deneyimlerini daha geniş kitlelerle paylaşmak adına, sayısız seminer, konferans ve bazı üniversitelerde misafir öğretmen olarak özel dersler vermiştir.

Bahçeşehir Üniversitesi'nde 2011 yılından beridir Android programlama üzerine dersler vermektedir.

ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI

4 ADET

      x

      İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız