Alptekin Güney

Yazar resmi yok

1960 yılında İstanbul'da doğan Alptekin Güney, Özel Yıldız Lisesi'ni ve Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. 2003 yılında Maltepe Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans Programını tamamladı.

1987 yılında Akbank'ta stajyer memur olarak bankacılık hayatına başlayan Güney, Vakıfbank, Şekerbank, Kentbank, ve Anadolubank'ın kredi kartları merkezlerinin ve bireysel bankacılık birimlerinin kurulmasında Servis Yetkilisi, Müdür Yardımcısı, Müdür ve Bölüm Başkanı ünvanlarıyla görev aldı.

Halen Beykent Üniversitesi Meslek Yükselokulunda öğretim görevlisi olarak bankacılık dersleri veren Güney, aynı zamanda Bankacılık ve Sigortacılık Program Başkanlığı görevini de yürütmektedir. Alptekin Güney evli ve bir çocuk babasıdır.

ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI

4 ADET

      x

      İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız