Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

XBOX ONE ZOO TYCOON DE 4K


 


Çok popüler Zoo Tycoon serisi tamamen yeniden düzenleniyor ve en iyi hayvanat bahçesini yaratmanın heyecanını, zorluğunu ve eğlencesini doruklara çıkarıyor.


Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection ile hayal gücünüze siz de inanamayacaksınız. Neredeyse 200 adet mükemmel görünen hayvan arasından ve en büyük, en ayrıntılı ortamlardan seçiminizi yapın ve tek başınıza veya Xbox Live üzerinden en fazla dört arkadaşınızla hayalinizdeki hayvanat bahçesini inşa edin, yönetin ve devamlılığını sağlayın. Bu hayvanat bahçesi simülatörü her yaştan hayvanseveri büyüleyecek.
Xbox'taki Zoo Tycoon'ın başlangıcı ve oynaması kolaydır ve sizi hayvanat bahçesi ve hayvanlarla etkileşim halinde tutarak her yaştan oyuncunun eğlenmesine olanak sağlayacak sezgisel kontroller ve eğlenceli eğitimler sunar. Hayvanlar ve ziyaretçiler aldığınız yaratıcı kararlarınıza tepki vererek Zoo Tycoon'da başarılı olma şansınıza etki ettiğinden akıllı kararlar alın.
Hayallerinizdeki Hayvanat Bahçesini yaratın
Her yaştan Zoo Tycoon hayranının hem sezgisel hem etkili kontrolleri kullanması için tasarlanan en büyük, en ayrıntılı ortamlar.
Bu senin hayvanat bahçen
Parça parça yol yapımından parmaklıkların ayarlanıp süslenmesine kadar birçok özelliğiyle hayalinizdeki hayvanat bahçesini tasarlayın ve yönetin. Seçim sizin.


 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.