Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

XBOX ONE MONSTER HUNTER: WORLD

 

Yeni Dünya

Yeni bir kıtaya giriş yapan bir avcının rolünü üstlenin ve kalpleri vurma mücadelelerinde vahşi hayvanlar öldürün. Arazi, bitki örtüsü ve yaban hayatı da dahil olmak üzere çevredeki ortamı savaştaki avantajınıza göre stratejik olarak kullanın veya sundukları tehlikelerden dolayı engellenir. Bir avcı olarak, hedeflerinizi yoğun ve gelişen savaşlar boyunca izlemek ve manevra yapmak için kurnazızı ve becerinizi kullanmalısınız.

 

Kooperatif multiplayer

En fazla üç avcıyla ekip kurun ve herhangi bir tehdidi ortadan kaldırmak için işbirliği yapın. Esnek, yeni online drop-in işleviyle, hedeflerinizi tek başına ele almak için çok zorlayıcı olan görevler sırasında, yalnız başına görevlerinize başlayabilir ve dünya çapındaki grubun yardımından faydalanabilirsiniz.

 

Rafine edilmiş oyun

Canavar Avcısı: Dünya, her silah tipinin amaca yönelik savaş tekniğinden, düşmanlar üzerine kurulu olan ve daha büyük zorluklara hazırlanmak için düşmanlar oluşturmaya kadar uzanan, inanılmaz derecede tatmin edici bir oyun sistemleri esasına dayanıyor.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız