XBOX ONE CRASH BANDICOOT Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Vicarious Visions tarafından geliştirilen ve Activision tarafından dağıtılan bir platform oyunudur.   -Crash geri döndü:  Orijinal Crash B ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

XBOX ONE CRASH BANDICOOT

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Vicarious Visions tarafından geliştirilen ve Activision tarafından dağıtılan bir platform oyunudur.

 

-Crash geri döndü:  Orijinal Crash Bandicoot üçlemesi tekrar düzenlenmiş haliyle geri dönüyor!

 

-Crash Bandicoot® N. Sane Trilogy, yepyeni aydınlatma, animasyonlar, ortamlar ve yeniden yaratılmış sinema sistemi ile PS4 için baştan aşağı inşa edildi. Yeni animasyonlar, görsel efektler ve çevresel ayrıntılar oyuncuların yemyeşil, berrak ve püsküren Wumpa Adası’nda dönmelerine, zıplamalarına ve yollarını bulmalarına izin veriyor!

 

-Orijinal Hikaye, Yeni Teknik : Tam analog çubuk desteği, birleşik kayıt sistemi ve birleşik kontrol noktası sistemi klasik maceranın tadını çıkartmak için her zamankinden daha kolay. Ayrıca geliştirilmiş bonus seviyeleri ve zaman denemeleriyle, epik bir üçleme haline geliyor.

 

-Yeni Sinema - Bu üçlemenin tüm sinematikleri sevgiyle hazırlanmış durumda. Intro sinematikte, Crash Bandicoot'un orijinal hikayesi, kötü niyetli Dr. Neo Cortex ve Dr. Nitrus Brio'nun, Crash'i kötü bir mutant generale dönüştürmeye çalıştıklarını gösteriyor ancak işler planlandığı gibi gitmiyor!

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!