Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması


Disney Infinity Xbox Oyun Hediyeli!

Xbox 360 Bundle Set 3 (4Gb Kinect + Kinect Adventures + Kinect.Disneyland + GearsOfWar 2/1AyLiveKart)

XBOX 360 4 GB Konsol + Kinect

Kinect özellikli 4 GBlık Xbox 360 konsolu sizi bekliyor. Kinect Sensor, yerleşik Wi-Fi ve iki muhteşem oyunla tamamlanan bu paketle Xbox 360la gelen eğlencenin tadına varacaksınız.

Kinect, yerleşik Wi-Fi, bir kumanda ve iki muhteşem oyunla tamamlanan 4 GBlık Xbox 360 konsolundan oluşan fırsat paketiyle eğlenceye merhaba deyin. Kinect ile kumanda sizsiniz. Elinizle tutmanız gereken hiçbir şey yok, tüm vücudunuzla oyundasınız. Ayrıca, eğlenceye hemen başlamak için Kinect Disneyland Adventures ve Kinect Adventures gibi iki muhteşem oyuna da sahip olacaksınız!

Ayrıca klasik "Gears Of War 2" oyunu da kutuya dahil.

1 Ay Xbox Live Gold Üyelik Kartı

Disney Infinity Starter Pack XBOX

Kendi Tarzınla Oyna!
Sonsuz Olasılıklar.Sınırsız Eğlence!


Karşınızda DISNEY INFINITY! İstediğiniz şekilde oynama özgürlüğünün hayal gücü ile ateşlendiği,sevdiğiniz Disney ve Disney/Pixar dünyalarının yer aldığı tamamı ile yeni bir video oyunu!

Onların dünyasında oynayın. Disney Infinity figürlerinizi Disney Infinity Kaidesine yerleştirip Disney Infinity Play setlerinden bir tanesine giriş yapın ve Canavarlar Üniversitesi, Karayip Korsanları ve İnanılmaz Ailenin dünyalarında birbirinden farklı özgün maceralara katılın.

Disney Infinityde doğuştan yetenekli bir korkutucu olan Sulleyi kontrol edebilir; kılıç kullanan korsan Kaptan Jack Sparrow olabilir; veya dünyanın en büyük suç savaşçılarından biri olan Bay İnanılmaza dönüşebilirsiniz. Düşmanlarla mücadele edip, bulmacaları çözüp, zorlukları aşıp, bir çok benzersiz görevi tamamlayabilirsiniz.

Veya kendi dünyanızı oluşturun! Her Disney Infinity Play setinde yer alan karakterler, binalar, silahlar, eşyalar ve daha bir çok sanal oyuncağın kilidini açın ve bunları karıştırıp kullanarak kendi oyunlarınızı, dünyanızı oluşturabileceğiniz Disney Infinity Toy Box moduna taşıyın.

Disney Infinity Toy Box modunda size engel olacak hiç bir kural yok! İstediğiniz macerayı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Gerisi size ve hayalgücünüze kalmış!

Size özgün şekillendirdiğiniz dünyalarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve 4 kişiye kadar çevrimiçi olarak veya 2 kişi aynı ekrandan beraber oynayabilirsiniz.

Daha çok toplayın. Ne kadar çok oynarsanız o kadar çok yeni sanal oyuncağın kilidini açarsınız. Ve sahip olduğunuz sanal oyuncaklar ile yapabileceklerinizin önü de açılacak!

Disney Infinity Starter paketinize yeni Disney Infinity Play setleri ve Figürleri de ekleyebilirsiniz. Veya karakterlere yeni özellikler veren, eğlenceli eşyalar ve dünyanızı değiştiren temalar sağlayan Disney Infinity Power Diskleri sayesinde Disney Infinity tecrübenizi çok farklı boyutlara taşıyabilirsiniz.

Hikaye burada bitmiyor. Disney Infinity Starter paketi sadece bir başlangıç. Gelecek olan daha fazla Disney ve Disney/Pixar karakterleri ve dünyaları ile Disney Infinity hayalgücünüzü canlı tutacak sonsuz seçenekler sunmaya devam edecek!

Disney Infinity Starter Paket içeriği

 • Disney Infinity Video Oyunu
 • Disney Infinity Kaidesi
 • 3 adet Disney Infinity Figürü: Bay İnanılmaz, Jack Sparrow, ve Sulley
 • 3 Disney Infinity Play seti: Canavarlar Üniversitesi, Karayip Korsanları ve İnanılmaz Aile
 • İlk Disney Infinity Power Diskiniz
 • Çevrimiçi içerik kilidi açmanıza yarayan özel web kodu


 •  

  Puanlamalar

  %0
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız