Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

UPTION KART Ürün Açıklaması

 

UPTION

UPT Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. Türkiye’nin en büyük yatırım bankası Aktif Bank'ın bir iştirakidir.

Ana faaliyet alanı, Para Transferi (yurt içi ve yurt dışı, nakit ve banka hesabına  gönderim) ve Ödeme Hizmetleridir (ön ödemeli kartlar, ödeme hesapları gibi). Türkiye'ye ve Türkiye'den dünyanın dört bir yanında  ödeme hizmeti veren bankalara, lisanslı para gönderme  şirketlerine ve uluslararası ödeme kuruluşlarına hizmet  sağlamaktadır.

UPTION 176 ülkeye çok ucuz ve hızlı bir şekilde para transferi yapılmasını sağlayan ve ön ödemeli kart hizmeti sunan UPT'nin mobil uygulamasıdır.

 UPTION Kart

UPTION Kart tüm dünyada geçerli ön ödemeli bir karttır. UPTION Kart'a sahip olabilmek için, bankaya ihtiyaç duymazsın. UPTION uygulamasını indirmen yeterli. UPTION hesabına para yükleyerek, kartınla bakiyen kadar harcama yapabilir, limitini kendin belirlersin. Üstelik kartının bağlı olduğu hesabı istediğin zaman değiştirerek harcamalarını  TL, EUR veya USD olarak yapabilirsin.

UPTION Kart'ın ile Neler Yapabilirsin?

  • Tüm dünyada güvenle alışveriş yapabilirsin,
  • Temassız alışveriş yapabilirsin,
  • ATM'lerden para yükleyebilir ve çekebilirsin,
  • UPTION hesaplarına para yükleyerek yurt içi ve yurt dışı tüm para transferi işlemlerini yapabilirsin.

UPTION Kart'ını Nasıl Kullanmaya Başlayabilirsin?

UPTION uygulamasını indirip, dijital yolla müşteri olduktan sonra kartlarım menüsünden kartını tanımlayıp, şifreni belirleyebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsin.

UPTION Hesabına Nasıl Para Yükleyebilirsin?

  • UPTION Kart'ınla tüm banka ATM'lerinden,
  • EFT/Havale ile,
  • UPT anlaşmalı noktalarından,
  • Kredi Kartın ya da banka kartınla UPTION'a para yükleyebilirsin.

UPTION ile ilgili her türlü soru, öneri ve görüşün için web sitemizden bilgi alabilir veya bizimle 0532 010 10 65 whatsapp hattından iletişime geçebilirsin.

www.uption.com.tr

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.