Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu - PS4 Oyun

Mücadeleye Dönüş: Tehlikedeki Kardeşler

Uncharted 3: Drake’s Deception'da yaşanan olayların üzerinden geçen üç yıldan sonra Nathan Drake, servet avcılığı dünyasını büyük ölçüde arkasında bırakır. Fakat Drake’in kardeşi Sam, hayatını kurtarması için ondan yardım ister ve Drake'e karşı koyamayacağı bir macera teklifi sunmasıyla kaderin yön değiştirmesi fazla uzun sürmez.

Kaptan Henry Avery’nin uzun zaman önce kaybolmuş hazinesinin peşine düşen Sam ve Drake, Madagaskar ormanlarının derinliklerindeki korsan ütopyası Libertalia'yı bulmak için yola koyulur. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, oyuncuların Avery'nin hazinesini aramaları için orman adalarına, uzaklara yayılmış şehirlere ve karla kaplı dağlara kadar tüm dünyada geçen bir yolculuğa götürüyor.

 

Çevrimiçi Oynayın

Aksiyon dolu Uncharted 4 Çok Oyunculu modunda arkadaşlarınızı patlatın ve taktikleri ekip çalışmasıyla birleştirin. Benzersiz bir uncharted deneyimi…

 

Çok Oyunculu Takım Oyunu

Uncharted 4'ün çok oyunculu modlarında arkadaşlarınızla birlik olun ve kendi nefes kesen anlarınızı oluşturun.

Keşif, strateji ve takım oyununu ödüllendiren zengin ortamlarla dolu benzersiz haritalarda, Uncharted serisinin en iyi yönlerini sunan çok oyunculu oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Düşmanlarınızı takip ederek, ölen dostlarınızı hayata döndürerek veya hücumda ağır ateş gücü sunarak destek veren dört "Yardımcı"dan birini yanınıza alarak birlikte dövüşün.

Bir "Gizemli" öğe satın alın ve Drake'in eski maceralarından ilham alan doğaüstü avantajları yardıma çağırın. El Dorado'nun lanetli lahdini, Shambhala'nın güçlü Cintamani Stone'unu veya Ubar'ın öfkeli Djinn'inin kayıp şehrini yardıma çağırarak savaşın gidişatını değiştirin!

 

Emeklilik Abartılmış Bir Şey: Nathan Drake

Hazine avcılığından emekli olan Drake, bir anda hırsızların dünyasına geri dönmek zorunda kalır. Çok daha kişisel riskleri göze alarak, efsanevi korsan hazinesinin ardındaki tarihi komployu ortaya çıkarmak için küresel boyutta bir yolculuğa çıkar. En büyük macerasında fiziksel sınırlarını, problem çözme yeteneklerini zorlayacak ve sevdiklerini kurtarmak için büyük fedakârlıklarını göze alacak.

 

Büyük Kardeşin Yardıma İhtiyacı Var: Sam Drake

Sam, kardeşi Nate'den beş yaş büyüktür ve önceden öldüğü sanılıyordu. İlk başta Nate'in hazine avcılığı hayatı sebebiyle kaybolduğu söylendi. Sam, Nate'e göre daha pervasız ve kardeşinin başarılarını birazcık kıskanan biri olarak tanımlanır.

 

OYUN İPUÇLARI:

Özelleştirmeler

Birkaç dakikalığına oyun seçeneklerine gidip özelleştirmelere bakmak iyi bir fikir. Çok sayıda özelleştirilebilir kontrol ayarları mevcuttur, size uygun bir tanesini bulun. Eski tarz şeklinde L1 ve R1 düğmelerini nişan alma ve ateş etme olarak kullanmayı mı tercih edersiniz? Kontrolleri terse çevirerek oynamayı mı? Kontrol çubuklarını değiştirmek mi istersiniz? Hiç durmayın! Bir maceracı yanındaki araçları kadar iyi olabilir. Neyse ki sizde en iyileri var!

 

Yeni, İp Özelliği

Oynanışın ilk kısımlarında birçok temel mekanik gösterilir: Dolaşma, çatışma, nesneleri inceleme. Yeni ip özelliğinin nasıl çalıştığına dikkat edin, maceranız boyunca sıkça kullanacağınız hayati önem taşıyan bir araçtır.

 

Zorluk Seviyesi Seçin

Size uygun bir zorluk seviyesi seçin. Eğer bu sizin ilk Uncharted maceranızsa Ortalama veya Hafif zorlukta başlamanızı öneririz. Eğer deneyimli bir maceracıysanız Zor seviyeyi deneyin. Ezici zorluk seviyesi ise oyunu bitirenlere uygundur, vahşi bir seviyedir bu yüzden gerçekten bu zorluk seviyesini denemek istiyorsanız oyunun başından itibaren kilidi açık durumdadır.

 

Hızlı Hareket Edin

Aklınızı kullanın; birçok siper alma nesnesi yok edilebilirdir ve onların arkasında sonsuza kadar saklanamazsınız bu yüzden hızlı hareket etmeye hazır olun.

 

Turuncu Patlama Simgesi İle Düşmanı Yere Ser

Çatışmalar hızlı ve öfkelidir ama birkaç numara tansiyonu düşürebilir. Bir düşmanı indirdiğinde nişan alma işaretinde turuncu bir gösterge belirir ve düşmanı son derece etkili bir kafadan isabet yaparak öldürürseniz turuncu bir patlama simgesi belirir.

 

Gizlilik Özelliği ile Düşmanı Şaşırt

Gizlilik, Uncharted 4’ün çatışma dinamiklerinde büyük rol oynar. Uzun çimenler, hareketinizi gizlemek ve düşmanları sessizce öldürmek için önemlidir. Her bir düşman için beyaz ve sarı saptama göstergelerine dikkat edin ve işaretleme sistemini kullanarak düşmanların nerelerde devriye gezdiklerini izleyin. Başarılı bir çatışma için gizlilik içindeyken düşmanı şaşırtmak önemlidir. Özellikle Ezici zorlukta bu hayati derecede doğrudur (fakat dikkatli olun, Ezici zorlukta işaretleme çalışmaz).

 

Hazineleri Kaçırma

Uncharted 4'te çok sayıda toplanabilir bulunur: 190'dan fazla hazine, günlük notları ve isteğe bağlı konuşmalar. Yeşil ortamlardaki tüm ayrıntıları keşfedin, tırmanma noktalarına, duvardaki parlak çizgilere ve görülmesi zor olan platformlara dikkat edin. Gizli yollarda hangi hazinelerin saklı olduğunu hiç bilemezsiniz!

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız