Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

The Sims 4 Island Living Ürün Açıklaması

 

The Sims 4 Island Living'te sıradanlıktan kaçın ve plajlarla çevrili rahat yaşam tarzını benimseyin. Sim'iniz kendi cennetlerini yaratırken , güneş kum ve sonsuz eğlenceyle dolu serinletici bir dünyaya atılın. İster doğal kaynakları koruma hareketlerine katkıda bulunsunlar ister topluluktan uzak yaşamayı tercih etsinler, Sim'iniz bu macareya korkusuzca atılıp , eşsiz kültürün sunduğu herşeyin tadını çıkaracak. Geleneksel etkinliklere katılın, yerel kıyafetleri giyin ya da bir miktar kava yudumlayın. Hepsi Sulani ada hayatının bir parçası.

 

Arkana Yaslan ve Rahatla

Güneşinin  ışıl ışıl ve gecelerinin tamamen serin olduğu Sulani'ye hoş geldin. Adanın parıldayan sularına yelken açın, kalbinizin derinliklerine yüzün ve manzarayı bir deniz uçağı ile keşfedin. Muhteşem bir kumdan kale yapın, güneş ışıklarını yakalayın ve hatta bir denizkızı ile tanışın!

 

İşe Giriş ya da Yardım Et

Bir çevreci olarak, plajları temizleyin, Sim'inizin adanın dört yanını çiçeklendirdiğini görün. Balıkçılık, dalgıçlık veya yerlileri güvende tutacak olan bir cankurtaranlık kariyerinde dalgalarla mücadele edin. Kariyeriniz yok mu? Problem değil! Sim'iniz bir sonraki yemeği için birkaç garip iş yapabilir veya balık tutabilir.            

 

Yerel Kültüre Kendini Kaptır

Sulani'de kültür, çok önemli yer etmiştir ve Sim'iniz, sunulan her şeyi deneyimliyor. Sim'i  bir küçük barbekü etkinliğine katılacağı, yerel folklor hakkında bilgi edineceği, tropik lezzetleri tadacağı ve adanın büyükleriyle sohbet edeceği yeni yaşam tarzlarına sokun.

 

Ada Ortamını Salla

Sim'e, güneş, kum ve dalgalardan esinlenilen tropical kıyafetler giydirin. Ya da onu, dalış ve yüzme gibi su aktiviteleri  için donatın. Kırsal bir vahayı ev eşyaları ile süsleyin ve tiki barda gevşeyin. Ada yaşamında her şey rahat (ara sıra olan güneş yanıkları hariç) .

 

Pc Resmi Yazısı:

Oynayabilmek için, the sıms 4 (ayrıca satılır) ve tüm oyun güncellemelerini gerektirir. Bu paket için minimum sistem gereksinimlerine göz atın.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.