Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

EA The Sims 4 Cottage Living PC Oyun Ürün Açıklaması

Hayvan dostlarınız, bahçeden sofraya taşınan yemekler ve sıkı bir komşuluk ilişkileriyle kendinizi The Sims 4 Cottage Living Genişleme Paketinin cazibesine kaptırın. Evinizde en taze malzemeleri kullanarak ailenizle birlikte yemek yapın. Ormanda dolaşarak hayvanlarla arkadaş olun, odun toplayın, kasabaya inerek yerel halkla tanışın. Sim'leriniz bir ineği kucaklarken, tavuklarla dost (veya düşman) olurken, en büyük sebzeleri yetiştirirken, kırsal hayatın yeni tecrübelerinin keyfini çıkaracak, dünyayla farklı bir bağ kuracaklar.

 

Hayvan Yetiştirin, Arkadaş Olun

İneğiniz herkese taze (ve lezzetli!) sütler sunarken, tavuklar da kümese yumurtalarını bırakacak. Örgü için lama yünü toplayın ama yaramaz tilkilere dikkat edin - yumurtayı onlar da çok sever! Ormanda tavşan ve kuş gibi hayvanların güvenini kazanın, bir bakmışsınız size hediye veriyor ve bahçede yardım ediyorlar.

 

Kendi Kendinize Yetin

Yemek yapma ve bahçe işleriyle uğraşmayı tüm aile için eğlenceye dönüştürün. Yeni tarifler ve Mücadeleler, taptaze malzemeler gerektirir. Sim'iniz ister kendi sebzesini yetiştirsin, köy pazarından satın alsın veya ormandan toplasın, en tazesi her zaman en iyisidir! Mücadeleye var mısınız? Dev ekinler yetiştirerek Finchwick Fair'deki yarışmalara katılın.

 

Köy Hayatını Benimseyin

Henford-on-Bagley herkesin birbirini tanıdığı, huzurlu bir köydür. Piknik sepetinizi ve kareli örtünüzü alın, The Gnome's Arms kafesine giderek uzun bir günün ardından yerel halkla birlikte rahatlayın. Komşulardan özel hediyeler kazanın, köyün hikayesini öğrenin, Finchwick Fair'e katılarak en sevdiğiniz inek veya tavuğu sergileyin.

Not: The Sıms 4 (ayrı satılır) ve tüm oyun güncellemelerini gerektirir. Paketteki minimum sistem gereksinimlerini okuyun.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.