Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması


The Order: 1886

Yılın en çok beklenen aksiyon oyunlarından birisi olan THE ORDER: 1886, sizleri alternatif bir evrene götürüyor.
17. yüzyılın Viktoria döneminde, Kral Arthur'un şövalyeleri, özel bir birlik ile anılmaktadır ve bu birlik, şehre düzeni getirmekle yükümlüdür. Bir yandan asilere karşı verilen bir iç savaş, diğer yanda ise gizemli ve karanlık bir güce karşı vereceğiniz amansız bir mücadele… Nikola Tesla'nın geliştirmiş olduğu teçhizatlarla tüm düşmanlarınıza karşı üstün gelmeye çalışacaksınız.
The Order: 1886, sizlere başından kalkamayacağınız uzun soluklu bir hikaye deneyimi sunacak.

Knight's Endurance (Dlc İçerik)


Knight's Endurance Paketi, "Endless Blackwater" ve "Blacksight Regeneration" güncellemeleri ile tamamlanan "Desert Khaki" İnfiltrasyon arazi üniformasını içeriyor.
Bu özel üniformayı kuşanarak oyun içinde gücünüzü artırın! Sınırsız Blackwater kaynağı ile yaralarınızı iyileştirin ve kendini otomatik olarak yenileyen Blacksight göstergeniz ile düşmanlarınızı ölümcül bir infazla ortadan kaldırın.
The Order bu arazi üniformasını, 1879 yılındaki İngiliz-Zulu savaşı sırasında yüksek rütbeli Şövalyeler için hazırlatmıştı. Her ne kadar Güney Afrika'da Britanya Ordusu'na resmen subay olarak atanmış olsalar da, Şövalyeler bizzat savaş içinde yer almıyorlardı. Bölgede gitgide artan Melez tehdidi ile mücadele etmek için konuşlandırıldılar. Açık haki tunik ve pantolon, aşırı sıcak ve nem koşulları altında daha yüksek konfor ve mobilite için alüminyum astarlı bileklik ve botlar ile destekleniyor.

 • DLC kostümün oyunun her yerinde kullanılamaz. Bu DLC kostüm, oyunda geleneksel sızma kostümünün bulunduğu tüm yerlerin yerine geçecektir.
 • Yukarıda sıralanan tüm oyun içi güncellemeler "Camo" kostümüne bağlı değildir. Oyunun herhangi bir yerinde kullanılabilirler.

   

 • Puanlamalar

  %0
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.