Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması


Yıl 1962, Başkanlık koltuğunda JFK oturuyor ve tüm ülke Soğuk Savaş korkusu altında yaşıyor - ama ortada Amerika'yı tehdit eden, komünizmden çok daha güçlü ve sinsi bir düşman var. TheBureau ismindeki, varlığını yalnızca birkaç kişinin bildiği çok gizli hükümet birimi dünya dışı bir düşman tarafından gerçekleştirilen bir dizi gizemli saldırıyı incelemeye ve halkın kulağına gitmemesi için örtbas etmeye başlıyor.
Oyuncular özel ajan William Carter rolünde insanoğlunu korumak için yürütülen bu çok riskli ve gizli savaşta ekibine emirler verecek ve gerektiğinde tetiği kendileri çekecekler. TheBureau onlarca yıldır gerçeği gizliyor. Gerçeğin ortaya çıkacağı zaman gelmek üzere.


ÖN SİPARİŞ HEDİYELERİ
Codebreakers:
Bu görevde, düşman iletişimini kaydedip şifrelerini çözmeye yarayan çok gizli bir hükümet komünikasyon tesisi bir anda sessizliğe bürünür. Özel Ajan Carter ve ekibi gizli savaşın gidişatını değiştirme çabasıyla tesisi tekrar aktif hale getirmek için personel ile irtibat kurmak, düşman tehdidini ortadan kaldırmak ve gizemli şifreyi çözmek zorundadır.

dr.com.tr'ye özel ön sipariş hediyesi
Light Plasma Pistol:
Uzaylı silah teknolojileri üzerinde yapılan öncü Büro araştırmaları sonucunda prototip halinde bir hafif plazma tabancası geliştirilmiştir. Uzaylı versiyonu kadar hantal olmayan bu ufak silah plazma ışınları ateşlemektedir ve geliştirilmiş ateş hızı sayesinde oyunculara insanlığın hayatta kalabilmesi uğruna yapılan gizli savaşta avantaj sağlamıştır.....


 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.