Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması


Oyuncular Tasarladı: Kana

Steelseries olarak biz oyun hakkında konuşmaktan fazlasını yaparız. Biz oyunu güçlendirebilecek çevreyi oluştururuz. Kana İsveç dilinde kanarya, Azericede kan, Hawaii dilinde yarı tanrı anlamlarına gelir. Bizim içinse oyun bir çok dilden oluşan bir kültürdür. Kana, keskin nişancılık, kontrol, kazanma gücü ve sizi daha iyi bir oyuncu yapabilme yeteneğidir.

Kana, Sensei ve Kinzu arasındaki köprü sayılabilir. 6 tuşu, Tournament Grade optik sensörü, yüksek performans UPE ayağı ile boyut, özellik ve performans olarak ideal dengeyi sağlar.

En İyilerle Tasarlandı

e- Sporlar dünyasının en iyileriyle işbirliği yaptığımız için gururluyuz. Natus Vincere, SK Gaming, Fnatic, Evil Geniuses gibi bir çok takımla kurduğumuz dostluk Steelseries ürünlerinin oyuncuların istediği gibi tasarlanmasını sağlıyor. En muhteşem oyun tecrübesini yaşamanız için Counter Strike, Dota, League of Legends, World of Warcraft ve benzeri oyun profesyonelleriyle her zaman işbirliği yapıyoruz.

Daha Fazla Tuş

Steelseries Kana, her iki yanında XL boyutlarında birer tuş bulundurur ve bu sayede tuş atamaları ve makrolar çalıştırmanızı sağlar. Kullanmak istemiyorsanız, Steelseries Engineden kapatabilirsiniz.

Üstün Haraket Sistemi

Kana, optik teknolojisi sayesinde 3600 FPS ile çalışır ve saniyede 130 inçte bile istikrarlı hız sağlar. Sözün özü farenizi çılgınca savururken bile tam olarak istediğinizi yapacabileceksiniz. Özellikle FPS oyunlarda artık zafer sizin.

Komfor Sunan Tasarım

Kana, pençe, avuçiçi ve silme gibi tüm tutuş şekillerinde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde, çift elli olarak geliştirildi. İster FPS, ister MMO oyunlar oynayın, tüm tuşlara ulaşmak eş derecede kolay.

Kolay Ayarlanabilir CPI

Kananın scroll tuşunun hemen altında bulunan CPI değiştiricisi sayesinde iki CPI hassasiyeti arasında geçiş yapabilirsiniz. Kanada ön tanımlı CPI ayarları profesyonel oyuncular tarafından en çok tercih edilen ve önerilen ayarlardır. Ayrıca ayarlarınızı kişiselleştirmek isterseniz 3200 CPIa kadar Steelseries Engine yazılımı ile dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Fare Kızakları

Yüksek performans sağlayan ve fare zemininin %16sını kaplayan kızaklar sayesinde maksimum kayganlık sağlayın. Kızakları zamanla eskiyeceği için mümkün oldukça sık aralıklarla değiştirmenizi tavsiye ediyoruz.

İstikrar

Kana, Tournament Gradeoptik sensörü sayesinde her yüzeyde sorunsuz ve istikrarlı çalışmak üzere tasarlandı. Bu sensör sayesinde hedeflerinizdeki sapma ve zemin kaynaklı titreşim ortadan kalkıyor.

SteelSeries Engine

Oyun profilinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz;
 • Kişisel CPI ayarları
 • Her CPI seçeneğine özel Led ışık rengi
 • Fare düğmelerini ayarlama şansı
 • Makro kaydedebilme
 • Polling sıklığını ayarlama
 • Düğme kullanım istatistikleri tutma
 • Oyun triggerları düzenleme
 • Ve yukarıdakileri sınırsız sayıda profille yapabilme imkanı


 • Söz Sayıların

  FPS: 3600
  IPS: 130
  Saniye Başına Mega Piksel: 3.7
  İnç Başına Yineleme: 400 - 3200
  Maksimum İvme: 30 G
  Sensör Data Yolu: 16 Bit
  Kaldırma Mesafesi: ~2mm
  Maksimum Polling: 1000 Hz
  Tuşlar: Sol klik, Sağ klik, Scroll / Orta klik, Sağ yan klik, Sol yan klik, CPI Değiştirici
  Uyumluluk: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7,Mac OS X
  Boyutları (GxYxU): 64 x 37 x 124 mm
  Ağırlık: 72 gr

   

  Puanlamalar

  %0
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız