Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Rakipsiz Ses Kalitesi

Oyunlarla bir olmak ve kendinizi oyunun içinde hissetmek istiyorsanız ihtiyacınız olan ilk şey Hi-Fi kalitedeki sestir. GSP 500 açık akustik kulak kapsülüne sahip oyuncu kulaklığı sunduğu gerçekçi ses ve çevresel ses karakteri ile oyunların artık gerçeklikten ayrılamayacak bir seviyeye gelmesini sağlayacak.

 

Oyuncu kulaklıklarının ihtiyacı olan geniş bass frekans tepkisini sunarken, kulaklığın diğer frekans tepkilerini de örtülemeden gerçek manada Hi-Fi kalitesinde ses sunmayı başardığımız GSP 500 oyunlardaki dinamik ve ayrıntılı ses karakterini tam manasıyla yansıtmaktadır.

 

Üstün Konfor ve Kullanım

GSP 500 ses kalitesinin yanında üstün konforu sağlamak için birçok geliştirme ile donatıldı. Ergonomik ve hava alabilen yumuşak kulak yastığı üstüne oturduğu kulağın şeklini alarak konforlu bir kullanım sunmaktadır. Böylece uzun süren oyun seanslarında bile kulak ve çevresi hava alarak serin bir şekilde kalacaktır.

 

Kişiselleştirilmiş Kullanım

Yeni metal ikili menteşe sistemi sayesinde kulaklık kapsül ve kafa bandı çok daha rahat bir şekilde kişiye göre ayarlanabilmektedir. Bu iki eksenli menteşe mekanizması kafaya yapılan basının da ayarlanmasını sağlayarak kulaklığın surat yapısı ve kafa yapısına göre daha rahat kullanılmasını sağlar.

 

Kristal Netliğinde İletişim

İletişim yeteneği rekabetçi takım oyunlarıda başarılı olmak için gerekli en önemli artılardan biri. GSP 500 sahip olduğu gelişmiş gürültü engelleyici özelliğe sahip olan mikrofon ile size yayıncı kalitesinde, gürültünün neredeyse ortadan tamamen kaldırıldığı netlikte bir iletişim avantajı sağlar. Bükülebilir mikrofon kolu ihtiyaca göre istenilen konuma getirilebilir ve en iyi iletişim için rahatça hazır hale gelir. Üstelik mikrofonu yukarı doğru kaldırarak "Mute" / Sessiz moduna alabilirsiniz.

 

Alman Mühendisliği ve Üstünlüğü

GSP 500'ün etkileyici Hi-Fi ses karakteri, Sennheiser tarafından geliştirilen ve üretilen kulaklık hoparlör sürücü sistemi ile birlikte hayat bulmuştur. Her bir sistem tek tek test edilip en iyi kalite ve sağlamlık için her detay incelikle incelenmiştir. Diğer bütün ürünlerimiz gibi GSP 500 de iki yıllık uluslararası garanti sistemine tabi olarak üretilmektedir.

 

Çoklu Platform Özgürlüğü

GSP 500 değiştirilebilir kablolar ile birlikte gelmektedir. Böylece uygun olan kablo ile PC, Mac ve konsollar ile uyumlu bir şekilde kullanım sağlanabilmektedir.

 

Not: Belirli Xbox One kontrol kolları ayrıca satılan özel Xbox One Stereo adaptörünü gerektirmektedir.

 

KUTU İÇERİĞİ

1 Adet GSP 500 Oyuncu Kulaklığı

1 adet GSA 505 PC Kablosu

1 Adet GSA 506 Konsol Kablosu

1 Adet Güvenli Kullanım Kılavuzu

1 Adet Kullanım Kılavuzu

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Renk: Siyah
Kullanım Şekli: Kafa Üstü
Kapsül Tipi: Kulak Çevreleyen
Frekans Aralığı (Hoparlör): 10 Hz - 30.000 Hz
Frekans Aralığı (Mikrofon): 10 Hz - 18.000 Hz
Ses Şiddet Seviyesi (SPL): 107 dB SPL @ 1 kHz, 1V RMS
Bağlantı Tipi: 2 X 3.5mm Jaklı PC Kablosu / 1 X 3.5mm Jaklı Konsol Kablosu
Kablo Uzunluğu: 2.5m PC Kablosu / 1.5m Konsol Kablosu
Sürücü ve Kulaklık Tipi: Dinamik Sürücü / Açık Kulaklık
Mikrofon Ses Alım Yapısı: Çift Yönlü ECM
Mikrofon Hassasiyeti: -47 dBV/PA
Ağırlık: ~358g
Empedans: 28 Ohm

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.