Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması


Ryse: Son Of Rome İle Roma İmparatorluğunun Son Yıllarındaki Kaos Ortamında Yaşamayı Dene.
Sadece Xbox One ile mümkün olan bir gerçekçilik ile, Romalı asker Marius Titus'un hayatını yaşa. Ailenin öldürülmesinin intikamını al ve Roma'nın onurunu geri getir.
Roma'nın varlığını tehdit eden güçlere karşı ordularını büyük savaşlara götür ve şiddet dolu dövüşlere katıl. Takıldığında Xbox SmartGlass* uygulamasından ipuçları al. Çok oyunculu oyun deneyiminde bir gladyatör ol ve Coliseum'un vahşi dünyasında yaşam mücadelesi ver. Bir sürü değişik düşman ile sürekli değişen dinamik bir sahada dövüş**.

Özellikler:

 • Roma İmparatorluğunun Filmsel Kurgusu: Ryse: Son of Rome ile Roma Imparatorluğu'nu, kuzeyde İngiltere'den başlayarak Coliseum'a ve Roma'nın kalbine doğru en ince detayına kadar keşfet.
 • Şiddetli ve Gerçekçi Dövüşler: Roma dövüşlerinin vahşet ve şiddetini en korkunç detayına kadar yaşa. Kaos ve dövüş ortamına atıl ve düşmanının yüzündeki duyguları gör ve hisset.
 • İntikam, İhanet ve Kutsal Güç dolu bir Yolculuk: Ailesinin cinayetine şahit olmuş bir Romalı askerin hikayesine konuk ol. İntikam için barbarların peşinden İngiltere'ye yolculuk et. Orduda yüksek mertebelere gelerek barbarlarla savaş ve intikamını tamamlamak için Roma'ya geri dön.
 • Gladyatörlere yakışır İhtişam: Çok oyunculu oyna ve Roma ile özdeşleşen Coliseum ve gladyatör savaşlarına atıl**. Bir gladyatör ol ve dinamik arka planlarda bir çok düşman ile savaş. Bırak, binlerce izleyici seni coşkuyla alkışlasın.
 • Xbox SmartGlass yardımı: Xbox SmartGlass uygulaması sayesinde oyundaki başarılarını ve en etkileyici dövüş anlarını arkadaşlarınla paylaş. Bütün oyununu izle ve en beğendiğin anları tabletinden dünyaya göster. Oyunda takıldığında SmartGlass'tan yardım al***.
 • Kinect Kullanarak Dövüş: Ses komutların ile ordunu savaşta yönet, askerlerine moral verici konuşmalar yap.

 • Xbox Smartglass uygulaması olan cihazlarda geçerlidir. İnternet gerektirir. ISS ücretlerine tabiidir. Daha fazla bilgi için: xbox.com/smartglass.
 • Online çok oyunculu oyun için Xbox Live Gold üyelik gereklidir (ayrı satılır).
 • Xbox Smartglass uygulaması olan cihazlarda geçerlidir. İnternet gerektirir. ISS ücretlerine tabiidir. Bazı özellikler için geniş bant internet ve/ya Xbox Live altın üyeliği gereklidir (ayrı satılır).

   

 • Puanlamalar

  %0
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız