0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
421,9 TL
450,0 TL %6
Standart Teslimat : 21 Ekim - 25 Ekim
Bu üründe kargo bedava!

Capcom Resident Evil 3 PS4 Oyun Ürün Açıklaması

Resident Evil 3 - Ps4 Oyun

Hayranların Favorisi Yeniden Doğuyor

Yoğun istek alan bu oyun, orijinal oyunun çıkışından 20 yıl sonra modernleşmiş halde geri geliyor.

 

Yakından ve Kişisel

Omuz üstü kamerası ve modernize edilen kontrol şemasıyla güncellenen 1999 tarihli hayatta kalma klasiği oyuncuları Raccoon City harabelerinde dolaşırken tüylerini diken diken yapacak düşmanlar ve korkunç olaylarla karşı karşıya bırakacak.

 

Raccoon City’nin Diğer Yanı

Umbrella Corporation tarafından geliştirilen biyolojik silah T-Virüs’ün salgına dönüşerek bir şehrin üzerine kabus gibi inmesini farklı bir perspektiften deneyimleyeceksiniz. Jill’in hayatta kalma çabasına salgının ilk anlarından itibaren şahit olacak, Raccoon City efsanesinin dramatik sonuna ulaşmadan önce de çok satan Resident Evil 2‘de anlatılan oyunları farklı bir açıdan yaşayacaksınız.

 

Sıkı Aksiyon, Klasik Hayatta Kalma Korkusuyla Birleşiyor

Türe damgasını vuran korku oyununun ürkütücülüğünü daha arttıran, tüyler ürpertici karşılaşmaların üstesinden gelecek ve hiç durmadan hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Etrafta dolaşırken tırnak kemirtecek derecede gerilecek, birbirinden zekice hazırlanmış bulmacalar çözeceksiniz.

 

Korkutuculuk Katsayısı Daha Da Yüksek

RE Engine her köşede sizi bekleyen grotesk zombiler, korkunç yaratıklar ve peşinizi ısrarla takip eden o korkunç canavarı size fotorealistik gerçekçilikte bir ortamda sunacak. Capcom’un kendi motoru daha önce de Resident Evil 2, Devil May Cry 5 ve Resident Evil 7 biohazard oyunlarında kullanılmıştı.

 

Resident Evil Resistance

Resident Evil Resistance’ta üç farklı aşamadan oluşan bir maçta Hayatta Kalan dört kişi stratejik işbirliğine giderek özel yeteneklerini kullanacak ve bir Deha’nın hazırladığı tuzaklar, bulmacalar ve dehşetler labirentinden kaçmaya çalışacaklar. Hayatta Kalanların her biri çeşitli araçlar, silahlar ve şahsi yeteneklerini kullanarak takımlarına yardım edecek, Deha’nın kendileri için hazırladığı zorlu engelleri aşmak için uğraşacaklar.

 

Hayatta Kalmaya Dayalı Korkuda Yeni Bir Tarz

Bu çevrimiçi 4’e 1 asimetrik çok oyunculu deneyim hem işbirlikçi hem de rekabetçi oyun sunacak ve oyuncular Resident Evil evreninde kendi hayatta kalma korku deneyimlerini yaratabilecekler.

 

Dehşetli Umbrella Corporation Deneyleri

T-Virüsü yayılmaya başlarken Raccoon City’nin eteklerindeki çeşitli haritalarda Umbrella Corporation tarafından yürütülen korkunç insan deneylerine katılın.

 

İçinizdeki Dehayı Ortaya Çıkarın

Kötü şöhretli Umbrella yöneticilerinden biri rolünde birbirinden sinsi deneylerde T-Virüsünün sınırlarını test edin. Tuzaklarla, zombilerle ve korkunç Bio-Organik Silahlarla dolu bir ortam yaratmak için elinizdeki kart destesini kullanın ve deneklerin kaçmasını engellemeye çalışın.

 

Ya Birlikte Hayatta Kalın, Ya Teker Teker Ölün

Dört Hayatta Kalan kişiden oluşan takıma katılın ve şahsi yeteneklerinizin de yardımıyla takım halinde çalışarak zaman dolmadan önce deneyden kaçmaya çalışın. Her bir Hayatta Kalan tabanca, pompalı tüfek, beysbol sopası, çekiç veya Matilda gibi efsanevi silahlar arasından seçim yapacak, Deha’nın saldırılarını savuşturarak bölümdeki amaçları tamamlamaya çalışacaklar.

 

Re Engine İle Hazırlandı

Capcom’un kendi üretimi RE Engine eşsiz görsel üstünlükle tehditkâr gölgeleri, dehşet verici kan revan görüntülerini ve çürümüş cesetlere hayat verecek. RE Engine’in yüksek kaliteli oynanışıyla çürümekte olan bir şehir ortamına gireceksiniz. Bu motor daha önce de Resident Evil 2, Devil May Cry 5 ve Resident Evil 7 biohazard oyunlarında kullanılmıştı.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.