Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

PSX3 CALL OF DUTY GHOSTS LIMITED EDITION Ürün Açıklaması

 PS3 CALL OF DUTY GHOSTS LIMITED EDITION

LIMITED EDITION İÇERİĞİ:

 

CALL OF DUTY GHOSTS OYUNU

 

BONUS MAP

TEK KİŞİLİK HİKAYE

 

Call of Duty: Ghosts yeni nesil motor ile güçlendirilmiş yeni bir dünya, yeni ortamlar ve yeni karakterler sunacak. Oyuncular ilk defa güçsüz olan tarafta oynayacak, bir manganın üyesi olarak sayıca ve ateş gücü olarak üstün bir düşmana savaşacaklar.

 

 

 

Tek kişilik hikaye akla hayale sığmayan bir kitlesel saldırı ile başlayacak. Çok büyük güçlere sahip silahlar kullanılmış, Amerika'nın çoğu yok olmuş ve bildiğimiz dünyanın şekli değişmiştir. Eviniz harabeye dönmüş, etrafınızdaki her şey yok edilmişken siz ve kardeşiniz Ghosts ismiyle bilinen gizemli bir gruptan geriye kalan kişilerle karşılaşırsınız. Birlikte yalnızca geriye kalanları savunmakla kalmayacak, yıkımı tamamlayıp yaşam şeklimizi ortadan kaldırmadan önce savaşı düşmana taşımak zorunda olacaksınız.

 

 

 

Traffic filminin Akademi Ödüllü® yazarı ver Syriana'nın yönetmeni Stephen Gaghan'ın da yazarları arasında bulunduğu Call of Duty: Ghosts bu önemli seride ve yeni nesil oyunlarda ileriye doğru atılan büyük bir adım olacak.

 

 

 

ÇOKLUOYUNCU

 

Call of Duty: Ghosts benzeri olmayan bir online deneyim sunacak. Oyuncular ilk kez askerlerini ve mangalarını kişiselleştirebilecek, öncekilerden çok daha gerçekçi ve sarıcı ortamlarda savaşacak ve tüm bunlar oyuncuların nereye giderlerse gitsinler oyuna bağlı kalabilmelerini sağlayacak yeni Call of Duty® App ile bir araya getirilecek. 20,000'den fazla olası karakter kombinasyonu, oyunu kökten değiştirecek dinamik harita olayları, yeni taktik oyuncu hareketleri, yeni Nişancı Tüfeği silah sınıfının da dahil olduğu 30'dan fazla yeni silah, 20'den fazla yeni Killstreak, oyunla birlikte gelen 14 harita, yedi yeni çokluoyuncu modu, altı oyuncuya kadar işbirlikli oyun imkanı verecek yeni Squads modu, derin Klan entegrasyonu ve yeni Call of Duty App sayesinde ikinci bir ekran da sunacak olan Call of Duty: Ghosts hem yeni nesil, hem de şimdiki nesil konsollarda eksiksiz bir online deneyim sunacak.

 

 

 

YENİ ASKER-YARAT VE PERK SİSTEMİ: Sınıf-Yarat ve Perk Sistemleri Modern Warfare®'den beri Call of Duty oyuncuları için vazgeçilmez özellikler olmuştur, Call of Duty: Ghosts ise Call of Duty tarihindeki en esnek ve en kapsamlı Sınıf-Yarat ve Perk Sistemini sunuyor.

 

 

 

Call of Duty: Ghosts'ta yalnızca bir sınıf yaratmayacak, bir asker yaratacaksınız. Ghosts'un yeni Asker-Yarat sistemi sayesinde oyuncular çeşitli silah donanımları seçebilmeye ek olarak askerlerinin fiziksel görünümlerini de seçebilecek, yüz, vücut şekli, ekipman, cinsiyet gibi seçenekleri kullanarak 20,000'den fazla kombinasyon üretebilecekler. Kişiselleştirme ile askerinizin yalnızca görünüşünü kendinize göre ayarlamakla kalmayacak, ekipman yükü üzerinde de daha çok kontrol sahibi olacaksınız. Ghosts'ta size birinci silah, ikinci silah, ölümcül ve taktik ekipmanlar ve Perkler arasında dağıtmanız için bir bütçe verilecek. Tüm eklentiler ve Killstreak'ler ise bedava seçilebilecek.

 

 

 

XP kazandıkça istediğiniz yüklemeleri, istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde yaratmak için silahlar, eklentiler ve ekipmanlar üzerinde kullanabileceğiniz jetonlar kazanacaksınız.

 

 

 

Yeni Perk sisteminde de eskisinden çok daha fazla Perk mevcut. Her Perk bir ile beş arasında önceden ayarlanmış bir puan değerine sahip olacak ve siz de sekiz puanlık Perk seçebileceksiniz. Bütçenizi kullanarak istediğiniz Perkleri seçebilirsiniz. Oyuncuların elinde eskisinden çok daha geniş seçenek imkanları var, isterseniz her biri iki puanlık dört Perk veya hatta her biri tek puanlık sekiz Perk bile seçebilirsiniz. Oyuncular ikinci silah veya ekipman seçmemeyi tercih ettikleri taktirde 11 Perke kadar alabilecekler.

 

 

 

Perkler şu türlere ayrılmıştır:

 

- Hız -Sleight of Hand ve Agility gibi örnekleri olan bu perkler oyuncuların ortamda daha hızlı hareket etmelerini sağlayacak.

 

- Silah Kullanma - On The Go (koşarken silahı doldurabilme) ve Strong Arm (ekipmanları daha ileri fırlatabilme ve el bombasının hazırlanma süresini kısaltma) gibi perklerle oyuncunun silah kullanma yeteneklerini geliştirir

 

- Gizlilik - Takedown (öldükleri yeri belli etmeden düşman öldürme) ve Off the Grid gibi perkler oyuncuların ortamlarda fark edilmeden ilerleyebilmelerini sağlar.

 

- Farkındalık - Oyuncunun etrafta olan bitenleri daha iyi süzmesini ve düşman ekipmanlarını tespit edebilmesini sağlar.

 

- Direnç - Oyuncuların hasara karşı dayanıklılığını ve sağlığının yenilenme hızını arttırır.

 

- Ekipman - Oyuncuların ekstra ekipman, eklenti ve cephane taşımasını sağlayan perkler

 

- Elit - Ping (düşman öldürdüğünüzde aktifleşen ve yakındaki düşmanları gösteren sonar ping) ve Deadeye (ard arda öldürdüğünüzde daha yüksek kurşun zararı verme şansınızı arttırır) gibi perkler içeren yeni bir tür.

 

 

 

STRIKE PAKETLERİ

 

Call of Duty: Ghosts'ta Strike Paketleri geri dönüyor - Saldırı, Destek ve Uzman. 

 

Saldırı Strike Paketi - Ard arda düşman öldürmeye dayanan ve ölünce resetlenen Strike paketi. Yeni öldürme serisi ödülleri arasında şunlar bulunuyor:

 

- Sat Com - Düşman hareketlerini izlemek için uydu iletişimini kullanın. Düşmanların yerlerini daha iyi tespit etmek için haritaya birden çok Sat Com bırakabilirsiniz.

 

- Guard Dog - İnsanların en iyi dostu arkanızı kollayacak. Köpeğiniz yakınlarda düşman varsa sizi uyaracak ve size sürpriz yapmak isteyenlerin işini bitirecektir.

 

- Maniac - Care Package ile gelişmiş juggernaut zırhlısını çağırın; yalnız unutmayın ki bu bıçak uzmanı hızlı yakın saldırılar yapabilmek için ateşli silahlardan feragat etmiştir.

 

 

 

Destek Strike Paketi - Oyuncu öldüğünde resetlenmeyen Strike paketi. Yeni öldürme serisi ödülleri arasında şunlar bulunuyor:

 

- Night Owl - Yakınlık derecesine göre düşmanları tespit eden ve sizi patlayıcılardan koruyan gelişmiş insansız hava aracı.

 

- MAAWS - Omuzdan kullanılan bu roketatar ile düşmanlarınızı güdümlü füzelerle vurabilirsiniz.

 

- Helo Scout - Kontrol edilebilir bir helikopter ile takımınıza keskin nişancı desteği sağlar.

 

 

 

Uzman Strike Paketi - Ard arda öldürülen düşmanlar oyunculara ek Perkler kazandırır.

 

 

 

SİLAHLAR, EKLENTİLER VE EKİPMANLAR: Call of Duty:

 

Ghosts Saldırı Tüfekleri, SMG'ler, LMG'ler, Pompalı Tüfekler, Keskin Nişancı Tüfekleri, Roketatarlar ve yeni Nişancı Tüfeği sınıfı ile 30'dan fazla yeni silah sunmaktadır.

 

 

 

Nişancı Tüfeği klasik Keskin Nişancı Tüfeklerine nazaran daha çok yönlüdür ve Saldırı Tüfeklerinden daha güçlüdür. Nişancı Tüfekleri bir amaç noktasını uzaktan korumak için mükemmel bir seçimdir ve orta menzilli çatışmalarla başa çıkabilecek güce de sahiptir.

 

 

 

Yeni silah ve ekipman örnekleri arasında şunlar da bulunuyor:

 

- Saldırı Tüfeği - Honey Badger, SC-2010

 

- SMG'ler - Vector CRB

 

- Nişancı Tüfeği - IA-2 (dahili keskin nişancı dürbününe sahiptir)

 

- Ekipman- Termobarik El Bombası, Teneke Bombası, 9-Bang

 

 

 

OYUN MODLARI 

 

Call of Duty:

 

Ghosts oyuncuların çok sevdiği bazı modları geri getirirken, aralarında şu iki örneğin de bulunduğu yedi yeni oyun türü de sunuyor:

 

- Search and Rescue - Search & Destroy benzeri bu modun farkı tur başına tek cana sahip olmamanız, Search & Rescue modunda takımınız sizi diriltebilecek. Kill Confirmed'in takım çalışması ve iletişimini Search & Destroy'un amaca dayalı işbirliği oyunu ile birleştiren bir mod.

 

- Cranked - Yeni bir Team Deathmatch türü. Düşman öldürdüğünüzde yeni yetenekler kazanacaksınız ve geri sayım başlayacak. Zaman dolmadan bir sonraki düşmanı öldüremezseniz havaya uçacaksınız. Bu modda oyuncular yalnızca rakiplerine karşı değil, zamana karşı da mücadele edecekler.

 

 

 

ASKER YARAT & PRESTİJ KAZANMA 

 

Ghosts'un kişiselleştirme özellikleri oyunculara yalnızca Asker Yarat özelliği ile bir asker yaratma imkanı vermekle kalmıyor, oyuncuların görünüşlerinden Perklerine, silah yüklerinden oyun stillerine kadar her şeylerini seçebileceği 10 farklı asker ile tüm mangayı yaratabilmelerini sağlıyor. Ayrıca her bir manga üyesi XP toplayarak prestij kazanabilecek ve çeşitli sınıflarda ve farklı oyun modlarında ustalaşabilecek, bu da oyunculara daha önce görmedikleri seviyede bir esneklik ve derinlik sağlayacak. 

 

 

 

Oyuncular 10 askerlerinin her birine yeni prestij seviyesi kazandırabilecek ve oyunda kat ettikleri tüm ilerlemeyi ve açtıkları yenilikleri koruyabilecekler. 

 

- 10 asker.

 

- Asker başına 1 Prestij seviyesi

 

- Eşittir 10 Prestij seviyesi.

 

 

 

DİNAMİK HARİTA OLAYLARI 

 

Call of Duty:

 

Ghosts seriye dinamik harita olayları özelliğini ekliyor. Harita olayları bölümden bölüme değişecek, oyuncuların tetikleyeceği tuzaklardan, haritayı değiştiren olaylara kadar meydana gelecek her şey oyuncuların aksiyonu stratejik biçimde yönlendirmesine ve haritayı yeni stratejilere ve oynanışa imkan verecek biçimde dönüştürmesine olanak sağlayacak.

 

 

 

SAHA EMİRLERİ - Savaş alanına bırakılan bu görev çantaları, tamamlandıklarında oyunculara Care Package kazandıracak ve cephane ve ekipmanlarını dolduracak. İlk dökülen kan daima ilk Saha Emri çantasının düşmesine neden olacak; bu görev bir düşmanı kafasından vurmak da olabilir, Lethal kullanmak da.

 

 

 

 

 

ANİMASYON SİSTEMİ - Call of Duty: Ghosts oynanışa katkıda bulunan karakter yeteneklerini geliştiren akıcı, gerçek hayattakine benzer taktik oyuncu hareketleri ekleyerek oyun dünyasındaki hareketliliği arttırıyor.

 

- Contextual Lean System - İster saldırıyor, ister ateş altında kaldığınızda siper arıyor olun, yeni düğme kombinasyonlarını öğrenmenize gerek kalmadan engellerin etrafından doğal olarak eğilebileceksiniz.

 

- Mantling - İvmenizi kaybetmeden objelerin üzerinden akıcı biçimde geçebileceksiniz. Ateş ederken alçak aşma hareketi yapabilecek, çatılardan çatılara zıplayabileceksiniz.

 

- Knee Slide - Koşarken çömelme veya yere yatma duruşlarına doğal biçimde geçebileceksiniz. Kayma sırasında ateş etmeye devam ederek ivmenizi koruyabileceksiniz.

 

 

 

MANGALAR

 

Call of Duty:

 

Ghosts Squads (Mangalar) isminde üçüncü bir yeni oyun modu da sunuyor, bu modda her yetenek seviyesinden oyuncular çokluoyuncuda yarattıkları asker mangalarını tek başlarına, altı oyuncuya kadar işbirlikli veya rekabet modlarında kullanabilecekler. Bu mod çok çeşitli oyun türleri sunacağından oyuncular istedikleri zaman arkadaşlarıyla hızlı bir işbirliği oyunu için yaratmış oldukları askerleri oyuna sokabileceksiniz. Manga askerleri yana doğru yürüyerek ateş etme, köşelerde pusuya yatma, zıplayarak ateş etme gibi gerçek hayattakine benzer beceri ve davranışlar sergileyeceklerinden rekabet de oldukça zorlu olacak. Oyuncular ve mangaları çevrimdışı olsanız bile XP kazanacaklar ve manganıza kendi başlarına oynamaları için meydan okunabilecek.

 

- Squad vs. Squad - İki kişilik rekabete dayalı mod: siz ve manganız rakibiniz ve mangasına karşı.

 

- Squad Assault - Çevrimdışı olsa bile altı kişilik işbirliği modunda diğer bir oyuncunun mangasına karşı oynayın. Eşleştirme sayesinde dünyanın herhangi bir yerinden mangalara karşı oynayabilir veya saldırmak için arkadaşlarınızdan birinin mangasını seçebilirsiniz. Çevrimdışı oyuncular da aksiyona mangalarının silah yüklerini önceden belirleyerek, mangalarının savunacağı harita ve modu seçerek katılabilirler.

 

- Wargame - Siz ve beş askerden oluşan manganız başka bir mangaya karşı oynarsınız; hızlı bir işbirliği oyunu için kendi askerlerinizi arkadaşınızla değiştirebilirsiniz.

 

- Safeguard - Dört kişiye kadar işbirliği sunan bu modda ard arda düşman dalgalarına karşı savaşırsınız.

 

 

 

Mangalar modlarındaki ilerleme çokluoyuncu XP'si kazandırır, böylece oyuncular karakterlerine level atlatabilir, silah ve ekipman açabilirler.

 

 

 

CALL OF DUTY PROFİLİNİZ

 

Oyuncular artık Call of Duty Elite ile sahip oldukları veya oyun içinden veya çevrimiçi ücretsiz yaratabilecekleri yeni hesapları sayesinde profillerini gittikleri her yere, konsoldan konsola, şimdiki nesilden yeni nesile, ikinci ekrana ve daha fazlasına taşıyarak Call of Duty: Ghosts'a her yerde ulaşabilecekler. Yani oyuncular Xbox One veya PlayStation 4 gibi yeni nesil sistemlere geçmeye hazır olduklarında tüm Call of Duty: Ghosts istatistikleri, oyun içi başarıları, açtıkları ve fazlası da sorunsuz biçimde geçiş yapacak ve hazır halde bekleyecek.

 

 

 

CALL OF DUTY UYGULAMASI, KLANLAR ve KLAN SAVAŞLARI

 

Yeni Call of Duty Uygulaması oyunculara Call of Duty: Ghosts ile birlikte çalışmak üzere tasarlanan ikinci ekran deneyimi yaşatacak. Beachhead Studio tarafından yaratılan uygulama Call of Duty Elite'in en iyi ve en popüler özelliklerinden bazılarının yanı sıra yeni özellikler de sunacak ve oyuncuların gittikleri her yerde konsol deneyimine bağlı kalmalarını sağlayarak Ghosts'a yeni bir boyut ekleyecek. Oyuncular uygulamayı kullanarak maç öncesi mangalarını düzenleyebilecek, maç sırasındaki yeniden doğuş öncesinde tek tuşla silahlarını değiştirebilecek, maç sonuçlarını görebilecek ve Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabilecekler. Yeni Call of Duty Uygulaması Call of Duty: Ghosts ile entegre olacak ve Kasım ayında tablet ve mobil cihazlar için sunulacak; tüm bu uygulama özellikleri hem şimdiki, hem de yeni nesil konsollarda da mevcut olacak.

 

 

 

Call of Duty:

 

Ghosts ayrıca detaylı Klan desteği de içerecek. Oyuncular Call of Duty hesapları sayesinde oyun içinden veya Call of Duty Uygulaması üzerinden Klan yaratabilecek, katılabilecek ve yönetebilecekler. Uygulamadaki ek Klan özellikleri arasında Klan Sohbeti, Toplanma ve Klan Amblemi Editörü de bulunuyor.

 

 

 

Klan deneyimini daha da ileriye taşıyacak olan Call of Duty Uygulaması ayrıca doğrudan Call of Duty:

 

Ghosts çokluoyuncusuna bağlanan yeni Klan tabanlı oyun modu Clan Wars'u da sunuyor. Bu mod daha derin bir Klan deneyimi sunacak ve oyuncuları hem Call of Duty: Ghosts çokluoyuncu modlarında, hem de uygulama içinde havalı eşyalarla ödüllendirecek. Bu yeni deneyim oyunculara daha büyük bir savaşın içine sokacak; bu savaşta yetenek seviyesi ne olursa olsun tüm Klan üyeleri Klan Savaşının görevlerine katkıda bulunabilecek ve XP bonusları ve özel oyun içi içerikler için diğer Klanlara karşı mücadele edebilecekler.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.