Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


PS4 STAR WARS BATTLEFRONT II DELUXE

PS4 STAR WARS BATTLEFRONT II DELUXE

PS4 STAR WARS BATTLEFRONT II DELUXE

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

EA

  • Bu üründe kargo bedava!..

PS4 STAR WARS BATTLEFRONT II DELUXE ED.


 


ÖN SİPARİŞ AVANTAJI


Ön sipariş verin, STAR WARS™ Battlefront™ II’ye 3 gün önceden erken erişim kazanın.


 


Elit Subay Geliştirme Paketi:  •          Blurrg-1120 + gelişmiş tutuş değişikliği

  •          Battle Command epik yeteneği


Heavy Metal Geliştirme Paketi:  •          FWMB-10 'Megablaster' + namlu delik modifikasyonu

  •          Kişisel Kişisel Kalkan epik yetenek düzenleyici


Zırhlı Saldırı Geliştirme Paketi:  •          CR-2 + tetik değişikliği

  •          Bomba yetenek düzenleyici


Usta Uzman Geliştirme Paketi:  •          A280-CFE + dürbün değişikliği

  •          Lazer Tuzaklı Mayın epik yetenek düzenleyici


 


- Kylo Ren ve Rey özel** temalı görünümleri ve yeni filmden esinlenen değiştirilmiş epik yeteneklerle STAR WARS™ Battlefront™ II: THE LAST JEDI™ Kahramanları.


 


 


 


Ürün Tanıtımı :


Tüm zamanların en çok satan Star Wars HD video oyun serisinden sınırsız bir Star Wars ™ aksiyon deneyimi yaşayın.


Elinizdeki ışın kılıcının yokedici gücü ile Starkiller üssünde dalga dalga gelen düşman akınlarına karşı mücadele edin. Yavin 4’te ormanların arasında gizlenmiş Asi üssünü, AT-ST’lerin yıkıcı ateşgücü desteği ile birlikte darmadağın edin. X-Wing ordunuzu bir araya getirin ve uzay boşluğunda devasa İlk Düzen Yıldız Destoyerine saldırın. Veya 30 yılı kapsayan duygu yüklü, sizi hikayenin içine alacak tek-kişilik senaryo modunda en yeni Star Wars kahramanı Iden -elit İmparatorluk özel kuvvetleri askeri- olarak görev yapın.


 


Temel Özellikler:


Yeni Bir Kahraman, Yeni Bir Hikaye


30 yıllık bir süreci kapsayan ve STAR WARS: RETURN OF THE JEDI ile STAR WARS: THE FORCE AWAKENs arasındaki bağlantıyı kuran, duygu yüklü yeni bir STAR WARS macerasında hem karada hem uzayda çok etkili, elit bir özel kuvvet askerinin gözünden oynayın.


Tam Kadro STAR WARS Savaş Alanları


Çeşitlilikte eşsiz olan bu STAR WARS çok oyunculu evreninde, en fazla 40 oyuncu ünlü kahramanlarla, döneme özel askerlerle ve bir sürü kara ve hava araçlarıyla galaksinin dört bir köşesinde savaşabiliyor.


Galaktik Ölçekte Uzay Savaşı


Uzay savaşı, kendine has kullanış özellikleri, silahlar ve özelleştirme seçenekleriyle STAR WARS Battlefront II için baştan yaratıldı. Filonuzla birlikte asteroid alanlarından geçin, İmparatorluk Kenetlenme İstasyonlarının içinde uçun ve 24 oyunculu, 40 yapay zeka gemili it dalaşlarında efsanevi starfighter’ları kullanarak dev ana gemileri düşürün.


Birlikte Daha Zevkli


Bir arkadaşınızla koltuğa kurulup iki oyunculu bölünmüş* ekranlı çevrimdışı oyunda birlikte oynayın. Ödüller kazanın, askerlerinizi ve kahramanlarınızı özelleştirin ve geliştirmelerinizi çevrimiçi çok oyunculu savaş alanına taşıyın.


Kahramanınıza Yön Verin


O sadece ünlü bir kahraman değil, o senin kahramanın. Özelleştirilebilir karakter ilerlemesiyle yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirin. Her kahramana, asker sınıfına ve starfighter’a özel yetenekleri geliştirin. Bu yetenekleri kullanarak karakterinizin temel güçlerini uyarlayın ve değiştirin; düşmanlar üzerinde ölümcül aktif etkiler, faydalı durum geliştiricileri ya da taktik destek ile Battlefront’taki düşmanlara karşı koyun.


 


*İki oyunculu co-op modu sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformalarında mevcut.

ISBN: 5030942122350


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!