Ps4 Detroit: Become Human Bizi insan yapan şey ne? 2038 yılındaki yakın geleceğin Detroit’ine adım at ve amaçları sadece insanlara hizmet etmek olan gelişmiş androidlerle yenilenmiş bir şehri keş ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Ps4 Detroit: Become Human

Bizi insan yapan şey ne?

2038 yılındaki yakın geleceğin Detroit’ine adım at ve amaçları sadece insanlara hizmet etmek olan gelişmiş androidlerle yenilenmiş bir şehri keşfet. Tabii tüm bunlar değişmek üzere…

 

Kaosun eşiğinde duran bu cesur yeni dünyada üç android karakterin rolünü üstlen. Kararların, bu yoğun ve pek çok farklı kola ayrılan hikâyenin gidişatını büyük ölçüde etkileyecek. Binlerce seçim ve onlarca sonla, Detroit’in geleceğini ne yönde değiştireceksin?

 

Öne çıkan özellikler

Sürükleyici hikâyede üstüne düşen kısmı oyna

Ahlaki ikilem ve zorlu kararların, köle androidleri dünyayı değiştirecek birer devrimciye dönüştürebileceği bir dünyaya adım at.

 

İnsan olmanın dışarıdan birinin gözüyle ne anlama geldiğini keşfet ve dünyayı bir makinenin gözünden seyret.

 

Onların hayatı, senin seçimlerin

Gidişat konusunda oldukça zengin olan bu hikâyeyi şekillendirerek sadece üç ana karakterin değil, tüm Detroit şehrinin kaderinde söz sahibi ol.

 

Kara, Connor ve Markus’la yapacağın seçimler ölüm-kalım meselesine dönüşebilir ve içlerinden biri bu kaderle yüzleşirse, hikâye devam edecek...

 

Ana karakterler

İnsanların ve androidlerin kaderini değiştirebilecek üç oynanabilir ana karakterin kontrolünü ele al...

 

Connor

Bryan Dechart tarafından canlandırılıyor (True Blood; Geride Kalanlar)

 

Kimin tarafındasın?

Detroit’in kaynayan başkentindeki olay mahallerini ve suç vakalarını inceleyen, teknolojinin son harikası bir prototip android rolünü üstlen.

 

Özel soruşturma görevlisi Connor olarak görevin, Detroit Emniyeti’ne, programları dışına çıkan, sahiplerini terk eden veya suça yönelen aykırıları yakalama konusunda yardım etmek.

 

İşini yaparken soğukkanlı, dikkatli ve analitik davranabilecek misin? Yoksa android dostlarının davasını haklı bulacak ve görevinin doğruluğunu sorgulamaya mı başlayacaksın?

 

Markus

Jesse Williams tarafından canlandırılıyor (Grey’s Anatomy; Dehşet Kapanı)

 

Özgürlük uğruna verilen savaşta bir sınır var mı?

Android ayaklanmasını başlatabilecek kıvılcımı ateşleme şansın, programı dışına çıkan bir aykırı olan Markus’tan geçiyor.

 

Efendisinden kaçıp, muhaliflerle dolu, büyüyen bir yeraltı şebekesine katılan Markus, Detroit’in android nüfusunu özgür kılacak organize bir hareketin başına geçiyor. Fakat insanlara güçlü bir mesaj göndermeyi amaçlarken, onunla barış yanlısı bir yol mu seçecek, yoksa şiddete mi başvuracaksın?

 

Kara

Valorie Curry tarafından canlandırılıyor (Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti – Bölüm 2; Blair Cadısı)

 

İnsan olmak tam olarak ne anlama geliyor?

Detroit’in yoksullaşan ve bitap hâldeki yanını, programı dışına çıkan yeni üretim bir androidin gözlerinden gör.

 

Korumaya yemin ettiği masum bir kızla kaçan bir aykırı olarak sınıflandırılan Kara, çevresindeki adaletsizlikleri kabul etmeyi seçeceğin veya taşıyıcılığını yaptığı çocuğu korumak için bir şeyler yapmaya çabalayacağın vahşi bir dünyada bulunuyor.

 

Puanlamalar

%50
%0
%0
%0
%50
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

27.10.2018

İlk Yorum

Mükemmel oyun tavsiye ederim oynamalısınız.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız