Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ps4 Assassıns Creed Syndıcate PS4 Ürün Açıklaması


 Ps4 Assassıns Creed Syndıcate PS4


 Zulüm sona ermeli…Suikastçıların yeni dönemine hoş geldin.LONDRA'NIN YER ALTI DÜNYASINI ELE GEÇİRİNModern çağın doğuşu

Ölümcül çeteler, köhne bir yer altı dünyası ve Sanayi Devrimi'nin radikal icatları… 1868 Londra'sına hoş geldiniz. Artık krallar, imparatorlar, siyasetçiler ve din tarafından değil yeni bir ortak payda Para tarafından kontrol edilen bir yer. Ve bununla birlikte yaşanan sefalet, yozlaşmanın pis kokusunu tetikler.


Sadece sen ve yeni Suikastçı ailesi, fakirlerden çıkar sağlamaya çalışanlardan Londra'yı geri almaya yardımcı olabilir. Yer altı dünyasına in, nüfuzunu genişlet ve halkın hakları uğruna savaş ver…
İkiz kız kardeşi Evie ile sisteme karşı savaş açan genç ve pervasız suikastçı Jacob Frye olarak milyonların kaderini değiştir. Köle tüccarı olarak kullanılan çocukları kurtarmaktan, düşman teknelerinden önemli varlıkları çalmaya kadar hiçbir şey seni Londra'nın sokaklarına adaleti getirmekten alıkoyamaz.


Whitechapel ve Westminster'ın benzerlerini keşfet, gelişmiş gizli taktikler ve halat fırlatıcı gibi teknolojiler ile düşmanlarını bertaraf et ve ardından gurka kaması, muşta ve topuzlu baston dâhil olmak üzere yepyeni silahları kullan.


Baskınlar yaparken ve Thames Nehri üzerindeki buhar gemilerinde yıkımlar gerçekleştirirken bir gözün Darwin, Dickens ve hatta Kraliçe Victoria gibi simgesel figürlerde olsun.


 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.