Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Papara EDU Lite Harçlık Kartı Ürün Açıklaması

 

Papara Edu Card ile kantinde tüm gözler üzerinde!

Harçlık kartı Papara Edu Card ile bütçe yönetmek çok kolay! Papara Edu Card ile öğrenciler finansal okuryazar oluyor. Kolay oluşturulan harçlık hesabı ile temas etmeden ödeme yaparken hastalık riskini azaltıyor. İhtiyaçları olduğunda velilerinden kolayca para isteyebiliyor.

 

 

Finansal büyümenin ilk adımı: Papara Edu.

Papara Edu Card ile okul kantininde temassız ödeme yap.

Cashback ile harcadıkça %10 nakit kazan.

Borçlanmadan harca, hesabını yönet

Gelir/gider takibi yap

 

 

Öğrenciler için

Papara Edu Card’ı nereden alabilirim?

Edu Card’ı anlaşmalı satış noktalarından veya Papara Edu programına dahil olan okulların kantininden ücretsiz olarak alabilirsin. Edu Card’ı Papara hesabına ekleyebilmen için 18 yaşından küçük olman gereklidir. 

 

 

Papara Edu Card ücretli midir?

Edu Card, diğer tüm Papara Card’lar gibi ücretsizdir. Edu Card’ı anlaşmalı satış noktalarından 5 TL karşılığında satın alabilirsin. Kartını hesabında aktif ettiğinde, ödediğin 5 TL Papara hesabına anında iade edilir.

 

Papara Edu Card nasıl kullanılır?

Edu Card’ını kullanabilmen için kendi adına oluşturulmuş bir Papara hesabın olmalıdır. Hesabını saniyeler içinde ücretsiz oluşturabilirsin.

 

Hesap oluştur

Hesabını App Store, Google Play veya App Gallery’den Papara uygulamasını indirerek veya papara.com adresine giriş yaparak anında ücretsiz oluşturabilirsin.

 

Edu Card’ını tanımla

Edu Card’ını tanımlamak için Papara hesabına giriş yapıp aşağıdaki adımları takip etmen gerekir.

Papara Card > Yeni Kart Ekle > Edu Card

 

Hesaba para nasıl yatırılır?

Edu Card’ını kullanarak tüm ATM’lerden hesabına para yatırabilirsin. Eğer kendi adına açılmış bir banka hesabın varsa bu hesap üzerinden havale/EFT yapabilirsin.

 

Harçlık

Velin, kendisine ait Papara hesabına Papara Edu > Öğrenci Ekle adımlarını takip ederek seni öğrencisi olarak ekleyebilir ve harçlık gönderebilir.

 

Para transfer et, harca, kazan

Hesabına sadece velin değil, diğer Papara kullanıcıları da para gönderebilir. Velinin onayı ile 7/24 ücretsiz para transfer edebilir, Papara Edu Card’ını kantin dışında kullanabilir ve Cashback ile harcamalarından nakit kazanabilirsin.

 

 

Veliler için

 

Öğrenci hesabına harçlık nasıl gönderilir?

Öğrencinin Papara hesabına para gönderebilmek için kendi adına açılmış Papara hesabının olması gerekir. Hesabını saniyeler içinde ücretsiz oluşturabilirsin.

 

Hesap oluştur

Hesabını App Store, Google Play veya App Gallery’den Papara uygulamasını indirerek veya papara.com adresine giriş yaparak anında ücretsiz oluşturabilirsin.

 

Öğrencini ekle

Papara hesabına giriş yapıp Papara Edu > Veliyim > Öğrenci Ekle adımlarını takip ederek öğrencini hesabına ekleyebilirsin. Öğrencinin Papara hesabının kendi adına olması gerekir.

 

Harçlık gönder

Öğrenci Seç > Harçlık Gönder adımlarını takip edebilirsin. Dilersen, Papara hesabına kendine ait kredi/banka kartını ekleyerek de öğrencinin hesabına harçlık gönderebilirsin.

Düzenli harçlık talimatı oluştur

Öğrencine belirli zaman dilimlerinde ve tutarda harçlık gönderebilirsin. Harçlık Gönder menüsünden günlük, haftalık veya aylık düzenli harçlık talimatı oluşturabilirsin.

 

Öğrencinin harcamaları nasıl takip edilir?                                         

Öğrencinin hesabındaki bakiyeyi ve harcamaları görüntüleyebilmen için öğrencinin seni velisi olarak onaylaması gerekir. Veli olarak onaylandığında öğrencinin harcamalarını anlık olarak takip edebilirsin.

 

Unutma! Papara yalnızca harçlık göndermek için değil, ihtiyacın olan tüm finansal işlemler için her zaman yanında.

 

Yeni, özgür ve ayrıcalıklı bir deneyim için Papara'yı kullanmaya başla,

 

7/24 ücretsiz para transfer et

Faturalarını öde

Ücretsiz Papara Card’ları her yerde kullan

Cashback ile harcadıkça nakit kazan

İstanbulkart’a bakiye yükle

Aylık hesap ile bütçeni yönet

Aboneliklerini takip et

Papara QR ile hızlı ve güvenli ödeme yap/al

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.