Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Rage 2 Playstation 4 Ürün Açıklaması

Birlik, hukuk ve düzenden yoksun bir distopik dünyaya dalın. RAGE 2 iki stüdyonun gücünü bir araya getiriyor-Avalanche Studios, açık dünya ustası, ve id Sotware, her yere gidebileceğiniz, her şeyi vurabileceğiniz, her şeyi patlatabileceğiniz FPS’nin yaratıcıları.

RAGE 2 ' nin vahşi toprakları senin oyun alanın-çok kanlı bir oyun alanı-ve hiçbir kuralın olmadığı, sadece deliliğin hüküm sürdüğü bir dünya.

 

Çılgın Aksiyon, id Software tarzı dövüşler ve Avalanche Açık Dünyası

Bir meteor dünya nüfusunun %80'ini yok ederek insanlığın hayatta kalma olasılığını oldukça azalttı. Zorba Yönetim istediği gibi hüküm sürerken zalim ve kana susamış çeteler ıssız yolları mesken tutuyor. Çorak Vadi'nin son Korucusu, Yönetim'in karşısındaki en büyük tehdit, yurdundan koparılmış ve ölüme terk edilmiş Walker olarak adaleti sağla ve özgürlüğün için savaş. Zorlu Çorak Vadi'de gözü dönmüş çetelere kafa tutarak Yönetim'i yıkmak için gerekli teknolojik gereçleri bul ve akıl almaz araç çatışmalarıyla, birinci şahıs bakış açısıyla tanık olacağın nefes kesen arbedelerle ve yeni yeni çılgınlıklarla dolu bu açık dünyanın kazananı sen ol!

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.