Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


The Sims 4 Bundle Pack 9 PC

The Sims 4 Bundle Pack 9 PC

The Sims 4 Bundle Pack 9 PC

Marka :

EA

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PC THE SIMS 4 BUNDLE PACK 9

The Sims 4 Bundle paketi ile yepyeni 1 oyun paketi ve 2 stuff paketine sahip olun! Simlerinizin ebeveynlik yeteneklerini geliştirerek çocuklarını yetiştirmelerinde yardımcı olun, Simlerinizi büyüleyici bir yaşam tarzı ile şımartın, ve onlara zarif bir görünüm kazandırın ve neon aydınlatmalı, bowling temalı bir dekor yaratın.

 

The Sims™ 4 Parenthood (oyun paketi)

Simlerinizin ebeveynlik yeteneklerini geliştirerek çocuklarını yetiştirmelerinde yardımcı olun.Çocuk davranışlarını düzenlemek, yaşam değerlerini öğretmek, ve geleceklerinde kalıcı bir etki bırakmak için onları ne zaman disipline sokmak veya teşvik etmek gerektiğine karar verin. Eğlenceli aile aktivitelerini deneyimleyin ve evinizi yeni dekorları ile ve aile modasıyla kişiselleştirin.

 

The Sims™ 4 Vintage Glamour Stuff (stuff paketi)

Simlerinizi büyüleyici bir yaşam tarzı ile şımartın, ve onlara zarif bir görünüm kazandırın. Simlerinizi etkileyici vintage tarzda giydirin ve daha sonra makyaj masasında istediğiniz makyajı uygulayın. Evinizi en yeni tarz ile dekore edin ve hatta Simlerinizin tüm ihtiyaçları için bir hizmetli tutun.

 

The Sims™ 4 Bowling Night Stuff (stuff paketi)

Neon aydınlatmalı, bowling temalı kendi özel alanınızı oluşturun ve hatta maç aralarında bir şeyler içmek için kendi barınızı oluşturun. Arka sokakta veya evde harika görünen retro-modern mobilyalarla görünümünü özelleştirin.

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core 2 Duo E4300 veya AMD Athlon 64 X2 4000+ (entegre grafik kullanılıyorsa 2.0 GHz Çift Çekirdek gereklidir)

Veri deposu: 2 GB

İşletim sistemi: Windows XP

Video kartı: NVIDIA GeForce 6600 veya ATI Radeon X1300 veya Intel GMA X4500

Ses kartı: Evet

Boş Disk Alanı: 10 GB

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i5-750 veya AMD Athlon X4

Veri deposu: 4 GB

İşletim sistemi: 64 Bit Windows 7,8 veya 8.1 

Video kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 veya daha iyi

Ses kartı: Evet

Boş Disk Alanı: 10 GB

 

Önemli Uyarı

Kutu İçinden Disk Çıkmaz, Kutu İçeriğinde Bir Adet Orıgın Kodu Bulunur Ve Orıgın.Com'da Aktif Edilmesi Gerekir. Oynamak İçin The Sıms 4 Ana Paketi Gereklidir Ve Ayrı Satılır. Tüm Güncellemeler  Ve Ürün Aktivasyon İçin İnternet Bağlantısı Gerektirir.

ISBN: 5030938121862


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!