0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
Outliers Notebook, ücretsiz iOS - Android uygulamaları ve özel Outliers Kalem ile birlikte kullanılmaktadır.   Outliers Notebook'un her sayfası, sayfa numarasını belirten özel bir QR code içerir. Outliers uygulaması bu QR Code ... Tamamını gör
59,9 TL
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Ürün Açıklaması

Outliers Notebook, ücretsiz iOS - Android uygulamaları ve özel Outliers Kalem ile birlikte kullanılmaktadır.

 

Outliers Notebook'un her sayfası, sayfa numarasını belirten özel bir QR code içerir. Outliers uygulaması bu QR Code’ları okuyarak taratılan sayfaların sayfa numarasını algılar ve uygulama içerisinde doğru sayfa sırasında notlarınızı otomatik olarak sıralar. Defterle tamamen entegre çalışan uygulama sayesinde notlarınızı saniyeler içerisinde dijital ortama aktarabilir, saklayabilir, paylaşabilir, bulut servislerine gönderebilirsiniz.

Outliers Notebook ısıya dayanıklı ve mikrodalga fırına karşı güvenli olarak üretilmiştir. Notlarınızı telefonunuza aktardıktan sonra defterinizi 80 saniye içinde mikrodalga fırın veya saç kurutma makinesini kullanarak silebilir, yeni defterinize başlayabilirsiniz.

80 gsm, asit içermeyen, üstün kaliteli kağıt ile üretilen defterin 224 sayfası da QR code’lu akıllı sayfalardan oluşur. Ayrıca ajanda olarak da kullanabileceğiniz Outliers Akıllı Not Defterinin aylık planlayıcısı ile işlerinizi planlayabilir, alışkanlık ve hedeflerinizi takip edebilir, günlük kahve ve su tüketiminizi kaydedebilirsiniz.

 

Ebat : 22 x 15 cm.

Sayfa Sayısı : 224

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!