Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Mount & Blade Warband PS4 

Mount & Blade: Warband mücadele ve ayrıntılı söndürme sistemi monte gerçekçi ile hayat ortaçağ savaş getirdi serisinin ikonik giriştir.

• Serbest biçim sanal oyun. Sen köyler, kaleler ve kasabalarda dahil yüzden fazla benzersiz yerleşime sahip bir dünyada herhangi bir yere gitmek serbesttir. 
• atlı mücadele çığır açan. 
• Son derece gelişmiş ve sezgisel kılıç mücadele sistemleri. 
• Ortaçağ silahlar, benzersiz özelliklere sahip her birinin geniş bir çeşitlilik kullanarak atlı ve yaya olarak savaşın. 
• Bir hizip bir cetvel bir yalnız maceraperest kadar her şey olabilir. 
• benzersiz asker türleri ve ekipmanları ile Çeşitli kültürler. 
• Çok fazla 32 oyuncu ile savaşır. Multiplayer modları Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Conquest, Battle, ve Kuşatma arasındadır. Mount & Blade Warband PS4


Ek donanım Uzaktan Play için gerekli.

PSN ve SEN hesabının kullanılması Hizmet Şartları ve Kullanıcı Anlaşması ve gizlilik ilkesini (sonyentertainmentnetwork.com/terms-of-service & sonyentertainmentnetwork.com/privacy-policy de şartlara bakın) tabidir. 
Çevrimiçi özellikler herhangi bir zamanda sona erdirilebilir. 
* Çevrimiçi çok oyunculu bir PlayStation®Plus üyelik gerektirir.

1 oyuncu 
2-64 Ağ Oyuncular 
64MB minimum boyut tasarrufu 
DUALSHOCK®4 
Uzaktan oyna 
Çevrimiçi Çal (İsteğe bağlı)

 

Mount & Blade Warband PS4

lisans (us.playstation.com/softwarelicense) için Yazılım tabi. Çevrimiçi özellikler bir hesap gerektiren ve servis ve gizlilik ilkesini (playstationnetwork.com/terms-of-service & playstationnetwork.com/privacy-policy) şartlarına tabidir. hesabın belirtilmiş ana PS4 ™ sistemi ve diğer PS4 ™ sistemlerinde oyun için bir kerelik lisans ücreti bu hesapla oturum açıkken.

TaleWorlds markalarıdır TaleWorlds Ikisoft Yazılım Ltd. Mount & Blade ve TaleWorlds ve kendi logoları ile olan TaleWorlds Ikisoft Yazilim Ltd. tarafından 2016 Yayın ve ve geliştirdi. Diğer tüm ticari markalar, logolar ve telif hakları kendi sahiplerinin mülkiyetindedir. Her hakkı saklıdır

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız