Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması


Medieval II Total War
Nal sesleri, kılıç şakırtısına karışmak üzere. Tepelerden bu tarafa bir toz bulutu yaklaşmakta!
Ortaçağ bitmiş olsa da, oyun dünyasında hala yaşanmakta. Tüm şatafatıyla ve gizemiyle Medieval Total War, yepyeni grafiklerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun yine politik ve teknolojik açıdan sıra tabanlı ve meydan savaşları açısından ise gerçek zamanlı olarak oynanacak. Rome Total War'daki grafik motorunun daha da geliştirilmesi, bu başyapıtı iyice unutulmaz kılacak. Savaş meydanında askerlerin birbirinden farklı hareketleri ve animasyonları bulunacak. Mesela önündeki düşmanı öldüren asker, kılıcını cesetten çekerken bir yandan da sağına soluna bakınıyor olacak. Bu tip detayların çokluğu oyunu oynamayı bırakıp bizi izler halde ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Oyunda 250'den fazla birim bulunacağı, her birimin kendine has özellikleri ve çeşitli formasyonları olacağı da belirtilenler arasında. Önceki oyunlardaki diplomasi eksikliği bu oyunda giderilerek; oyunun stratejik yanına iyice derinlik kazandırılmış. Kısacası yine ve yeniden ortaçağın gizemi bizi çağırıyor.

Medieval II Total War: Kingdoms
Medieval II: Total War krallığını genişletiyor.

Medieval II: Total War™ için yeni genişleme paketi olan Medieval II: Total War™ Kingdomsı'ı satışa çıkmaya hazırlanıyor. 2006'nın en büyük PC strateji oyunlarından biri olan Medieval II: Total War™ için yeni genişleme paketi olan Medieval II: Total War™ Kingdoms oyunculara 75 saatin üzerinde oyun oynama imkânı sunuyor.

Medieval II: Total War™ Kingdoms 4 yeni sefer içerecek ve bunlar arasında Medieval II'nin sonlarında açılan Yeni Dünya'nın tamamen keşfedilmesi imkânı da mevcut. Amerika seferinde oyuncular 1519 yılında Hernán Cortés'in izinden gidebilecek ve Yeni Dünya'yı keşfedip fethedebilecekler. Oyuncular İspanya'nın desteğini alarak Yeni Dünya'nın gizemlerini ve zenginliklerini keşfedebilir, ya da Aztek veya Amerikan Yerlisi gruplarını kontrol ederek bu yeni tehditte karşı Tanrılardan ve devasa ordularının cesaretinden yardım isteyebilirler.

Diğer üç sefer, Büyük Britanya, Kuzey Avrupa ve Kutsal Topraklarda Medieval II'de görünenden çok daha fazla bölgeye sahip olan detaylı hikayeler içerecek. Oynanabilir 13 yeni grup ve 150'nin üzerinde birim ile Kingdoms oyuncuların tek bir savaş alanında binlerce adamı kontrol etmesini ve her biri yeni ve güçlü savaş yeteneklerine sahip Aslan Yürekli Richard ve Selahaddin gibi yeni kahraman karakterleri yönetmesini sağlayacak. Buna ek olarak oyuncular devasa orduları yerleştirmek için hendekli hisarlar kullanabilecek, stratejik noktaların kontrolünü ele geçirerek din ve prestij ile yönetilen yeni teknoloji ağaçlarını keşfedebilecekler.

Oyuncular Kuzey Avrupa Töton Savaşlarında paganlar ile Hristiyanlar arasındaki kanlı savaşları tecrübe edebilir veya Britanya seferindeki 5 gruptan birini seçerek İngiltere'nin ele geçirdiği topraklardaki ayaklanmalar yüzünden 4 cephede birden savaşmasını yaşayabilirsiniz. Kingdoms ayrıca yeni ve genişletilmiş Crusades seferini de içeriyor, oyuncular Kutsal Toprakların kontrolü için yeni grupları ve korkutucu yeni birimleri (Yunan Alev Silahı gibi), efsanevi kahramanları ve güçlü kutsal antikaları kullanarak savaş verebilecekler.

" Medieval II: Total War ile bilinen dünyayı fethederken oyunculara hem savaş alanında, hem de savaş alanının dışında eşi olmayan büyüklükte bir imkan sağladık" diyor The Creative Assembly Avustralya Stüdyo Müdürü George Fidler, "Şimdi ise 'Kingdoms' ile her biri kendine has özelliklere, zorluklara ve Total War tadına sahip dört yeni sefer ile eşi olmayan bir zenginlik ve detay sunuyoruz."

Kingdoms ayrıca altı yeni çokluoyuncu senaryosu ve 20 yeni Özel Savaş haritası içerecek. Tüm seferler yeni Hotseat çokluoyuncu moduyla uyumlu olduğundan, bu oyun Total War hayranlarının koleksiyonlarında mutlaka yer alması gereken bir oyun.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız