2899,0 TL
Standart Teslimat : 13 Ağustos - 16 Ağustos
Bu üründe kargo bedava!

Logitech G513 Carbon RGB Blue Clicky GX Mekanik Oyuncu Klavyesi Ürün Açıklaması

 

G513 gelişmiş Romer-G Dokunmatik, Romer-G Lineer ve GX Blue mekanik anahtar seçeneklerinin bulunduğu yüksek performanslı bir oyun klavyesidir.

Çıkarılabilir, hafızalı köpükten üretilmiş avuç içi desteği ve en yüksek kalitede alüminyum alaşımlı yapısı G513'ü tam özellikli ve sınıfının en iyisi kılar.

Gösterilen resimler Romer-G tuş özellikli G513 CARBON’a aittir. G513 CARBON ve G513 SILVER ayrı olarak satılır.

 

Bildirim hızı

Lightsync

Özelleştirilebilir, tepkisel aydınlatma

Al mg alaşımı

Anodize, zımparalanmış

Logıtech g513 rgb mekanik oyun klavyesi 

 

Lightsync Rgb

Yaklaşık 16,8 milyon renkle G513'ün her tuşu özelleştirilebilir. Kendi animasyonlarınızı oluşturun veya önceden ayarlanmış efektlerden seçim yapın. Üstelik LİGHTSYNC teknolojisi sayesinde aydınlatma; oyunlar, ses veya ekranınız tarafından yönetilerek şu ana kadarki en sürükleyici RGB deneyimini sunar. 2Gelişmiş ayarlar, logitech.com/downloads adresinden indirebileceğiniz Logitech Gaming Software’i gerektirir.

 

Mekanik Anahtar Seçimi

Üç ayrı mekanik anahtar arasından seçim yapın: Romer-G Dokunmatik, Romer-G Lineer ve GX Blue. Romer-G Dokunmatik, hissedebileceğiniz, fark edilebilir bir işlem noktası sunan orijinal Romer-G profilidir. Romer-G Lineer akıcı bir tuş vuruşu sunar. GX Blue, hissedebileceğiniz ve duyabileceğiniz canlı işleyişiyle dokunmatik ve sesli geri bildirim sağlayan özel bir tasarımdır.

Tüm anahtarlar güvenilirlik ve dayanıklılık için 70 milyon tıklama ömrü için test edilmiş ve onaylanmıştır. G513 Silver yalnızca Romer-G Dokunmatik ile kullanılabilir. G513 Carbon; Romer-G Dokunmatik, Romer-G Lineer veya GX Blue seçenekleri ile kullanılabilir. G513 Silver yalnızca Romer-G Dokunmatik ile kullanılabilir. G513 Carbon; Romer-G Dokunmatik, Romer-G Lineer veya GX Blue seçenekleri ile kullanılabilir.

 

Üstün Konfor

Hafızalı köpük, her defasında ilk kullanımdaki konforu yaşayabilmeniz için, baskı uygulandıktan sonra çabucak ve tamamen kendi şeklini alır. Konforlu köpük, silinerek kolaylıkla temizlenen su geçirmez ve tere karşı dayanıklı malzemeden üretilen yumuşak, güçlü ve uzun ömürlü suni deriyle kaplanmıştır. Alt kısma monte edilmiş altı kauçuk ayak sağlam şekilde yerinde durmasını sağlar. Bu avuç içi desteği ile oyuna hemen başlayabilirsiniz.

 

Uçak Sınıfı Alüminyum Alaşım

G513, hem minimal tasarımı hem de estetiği mümkün kılan olağanüstü güçlü ve dayanıklı 5052 alüminyum-magnezyum alaşımından ustalıkla üretilmiştir. 5052 alaşımın sertliği aynı zamanda rakipsiz oyun deneyimi için gereken tüm özelliklere sahip dayanıklı ve kaymayan bir kasa sunar.

 

Usb Yönlendirici

Rahatlık ve hıza doğrudan ulaşın. Ek, özel USB kablo, bilgisayardaki USB yönlendirici bağlantı noktasını klavyenin üzerindeki kendi girişine bağlayarak tam güç çıkışı ve veri hızı sağlar. Şarj etmek için bir cihazı veya tek vuruş dahi kaçırmadan düşmanlarınıza saldırmak için mouse’u takın.

 

Tam Fonksiyon Tuşları

Medya ve aydınlatma denetimleri parmaklarınızın ucunda. Ses seviyesini denetlemek, oynatmak ve duraklatmak, sesi kapatmak, oyun moduna geçiş yapmak, aydınlatma efektlerini değiştirmek vs. için FN tuşunu kullanın. Logitech Gaming Software’deki (LGS) FN geçiş özelliğini kullanın ve bu varsayılan Alt komutlarını uygulamak üzere fonksiyon tuşlarınızı yapılandırın.

 

Özel Oyun Özellikleri

Windows tuşuna yanlışlıkla bastığınız için oyunu kaybetmeyin. FN+F8 tuşları ile oyun moduna geçiş yapın. Logitech Gaming Software'i kullanarak ek tuşları devre dışı bırakın. Her anahtarın RGB aydınlatma profilini yerleşik hafızada depolayarak tüm sistemlerde kullanabilirsiniz.3Gelişmiş ayarlar, logitech.com/downloads adresinden indirebileceğiniz Logitech Gaming Software’i gerektirir.

 

Kutu İçeriği

Oyun klavyesi

Hafızalı köpükten üretilmiş avuç içi desteği

Oyun tuşları

Tuş sökücü

Kullanıcı belgeleri

 

Teknik Özellikler

3 anahtar türü Seçeneği

Tuş vuruşu değeri

Avuç içi desteği

Çıkarılabilir, hafızalı köpük

Uzunluk: 132 mm

Genişlik: 445 mm

Yükseklik: 35,5 mm

Ağırlık (kablosuz): 962 g

Kablo Uzunluğu: 6 ft

Dayanıklılık: 70 milyon tuş basımı

 

İşlem mesafesi: 1,5 mm

İşlem gücü: 45 g

Toplam hareket mesafesi: 3,2 mm

Dayanıklılık: 70 milyon tuş basımı

İşlem mesafesi: 1,9 mm

İşlem gücü: 50 g

 

Toplam hareket mesafesi: 4,0 mm

Bağlantı Türü: USB 2.0

USB Protokolü: USB 2.0

USB Bağlantı Noktaları (Yerleşik): Var, 2.0

Gösterge Işıkları (LED): 2

Aydınlatma Denetimleri: FN+F5/F6/F7

Oyun Modu: FN+F8

Medya Denetimleri: FN+F9/F10/F11/F12

Ses Kontrolleri: FN+ PRTSC/SCRLK/PAUSE

 

Medya Denetimleri: FN+F9/F10/F11/F12

İkinci USB bağlantı noktası (USB yönlendirici bağlantı noktası için)

(İsteğe Bağlı) Logitech Gaming Software için internet erişimi Gelişmiş ayarlar için LGS 8.98 veya üzeri gereklidir.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.