Olağanüstü LEGO Dünyası şimdi konsollarda!   ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Olağanüstü LEGO Dünyası şimdi konsollarda! 


  


ARAŞTIR. KEŞFET. OLUŞTUR!


Lego Worlds, tamamıyla LEGO parçalarından oluşan kocaman bir galaksi ve bu galakside özgürce istediğiniz LEGO modelini oluşturabiliyorsunuz. Her bir dünyayı araştırın ve yeni keşifleri gün yüzüne çıkarın: kovboylardan, zürafalara, vampirlerden kutup ayılarına, buharlı araçlardan yarış arabalarına; devasa kazı makinelerine kadar birçok şey sizi bekliyor.


Mult-tool'u kullarak çevreyi şekillendirin ve dünyaları istediğiniz gibi değiştirin:


Yeryüzünü yükseltip kocaman sıra dağlar oluşturun ya da Brick-by-Brick Editör'ü kullanarak hayal ettiğiniz çevreyi dizayn edin. Tasarımlarınızı kaydedip onlar üzerinde yeniden çalışın.


LEGO Worlds, kendi tasarımınız olan dünyaları birbirinden eğlenceli ve ilginç karakterlerle, hayvanlarla, yaratıklarla, modellerle, sürülebilir araçlarla doldurmanızı sağlıyor! Üstelik bu dünyada kendi maceralarınızın keyfini sürmeniz size kalmış! (Tabi İskeletleri rahatsız etmeniz tavsiye edilmez)


LEGO Worlds'teki Sürprizleri Keşfedin!  • Gizli ve fantastik hazineleri gün yüzüne çıkarın.

  • Dizayn ettiğiniz dünyaların canlanmasına izin verin: Arkadaş canlısı veya korkunç karakterlerin üzerinde değişiklikler yapın, onları dilediğiniz gibi tasarlayın.

  • Atlarla veya ejderhalarla dolaşın! Yarış arabalarına atlayıp yarışın! 

  • Klasik ve günümüzde satışa sunulmuş gerçek LEGO setleriyle oynayın. 

  • Tekrar kullanabileceğiniz tasarımları konsolunuza kaydedin!


 


LEGO Worlds, sizleri eğlencenin ve yaratıcılığın sınırsız olduğu bir dünyaya davet ediyor! 


 


 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız