Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Guitar Hero Live iOS Tablet Apple


 


SAHNE ARTIK SENİN


FreeStyleGames efsanevi Guitar Hero serisini iki yenilikçi oynanış modu ve yepyeni gitar kumandasıyla yeniden tanımlıyor.


GH Live modu size sahneye çıkarıyor ama hazırlıklı olun: gerçek seyirciler çaldığınız notalara göre tepkiler verirken yüreğinizi hoplatacak birinci şahıs perspektifinde olacaksınız. Ya da isterseniz GHTV'ye geçebilir, bu oynanabilir müzik videosu ağında gerçek zamanlı olarak şarkılara eşlik edebilir, yeni müzikler keşfedebilir ve dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.


Gerçek bir seyirci topluluğunun önünde çalmak başka hiçbir şeye benzemeyen bir deneyimdir. Yeni GH Live birinci şahıs kamerası sayesinde sahnenin ortasında gerçekten siz olacaksınız.


 


GİTAR KUMANDASI


Oynaması kolay, ustalaşması zor


Gitar kumandası tüm yetenek seviyelerinde en iyi oynanışı sunmak üzere yeniden tasarlandı. Yeni 2x3 düğme dizilimi yalnızca üç düğmeyle oynamayı kolaylaştırırken, tecrübeli oyuncular da altı düğmeyle akor basmanın nasıl bir şey olduğunu görecek; böylece oyun acemiler için kolay, ustalar için ise zorlaşacak.


Gitar kumandası Guitar Hero Live'ın yeni tarzını ve gerçekçiliğini yansıtmak için güncellendi.


Yeni 2x3 düğme dizilimi teller arasında geçiş yapma hissi yaratıyor ve akor basarken daha gelişmiş bir deneyim sağlıyor.


Mükemmeli niye değiştiresiniz ki? Sevdiğiniz çalma çubuğu tüm ihtişamıyla geri dönüyor.


Gitarın eğim sensörünü veya yeni Kahraman Gücü düğmesini kullanarak yeni Kahraman güçlerinden birini aktifleştirebilirsiniz.


Klasik whammy çubuğu muhteşem bir dönüş yapıyor ve yeteneklerinizi göstermenize yardımcı oluyor.


GHTV düğmesi ile oyunda istediğiniz yerden GHTV'ye geçebileceksiniz.


 


Deskteklediği iOS Cihazları:


iPad 4, iPad Air, iPad Air 2


iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4


iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus


iPod touch (6. Nesil)


Ayrıca Oyun IOS 8 ve sonrası sürümleri desteklemeskte ve 3 GB boyutunda cihaz içerisinde depolama alanına ihtiyaç duymaktadır.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.