Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması
İÇGÜDÜLERİNİZE GÜVENİN
Gears of War Judgment, dünyada bugüne kadar 18 milyon adedin üzerinde satan serinin en zorlu ve destansı hikayesiyle geliyor. Yeni Gears of War Judgment oyununda hikaye tarihsel olarak başa dönerek Kıyamet Günü'nün (Emergence Day) hemen sonrasından başlıyor. Bu sayede Gears of War evreninde en zorlu ve rekabetçi multiplayer modlarda rakiplerle kıyasıya mücadele etmenizi sağlayacak.
Heyecan Dolu Bir Hikaye
Gears of War üçlemesindeki hikayenin başına dönen Gears of War Judgment, Damon Baird ve Augustus liderliğindeki Kilo birliği etrafında dönüyor. Birliğe yeni katılan Sofia Hendricks ve Garron Paduk'la birlikte Kilo Ekibi Halvo şehrini yeni ve çok güçlü bir düşmandan kurtarmaya çalışıyorlar.
Xbox LIVE üzerinden 4 kişiyle birlikte co-op modunda oynama imkanı sunan Gears of War Judgment'ta Sera gezegenini Locust'un güçlü tehditlerin korumaya çalışacaksınız. Son derece zengin oyun derinliği ile tüm zamanların en destansı hikayesi sizleri bekliyor.
Hikaye boyunca ortaya çıkarabileceğiniz gizli görev ve bilgilerle Gears of War Judgment'ta çok daha zorlu ve rekabetçi oyun deneyimiyle karşılaşacaksınız.
Daha Hızlı ve Sıkı Mücadeleler
Gears efsanesindeki standart mücadelelere ilave olarak Gears of War Judgment'ta pek çok yeni ve hızlı aksiyon içeren mücadelelere şahit olacaksınız.
Gears of War Judgment hikaye ve multiplayer modlarında S3 adıyla yepyeni system kullanıyor. Bu sayede her bir mücadelede düşmanın tipi, yeri ve zamanlaması farklı bir şekilde karşınıza çıkıyor.
Heyecan Dolu Yeni Multiplayer Deneyimlere Hazır Mısınız?
Gears of War Judgment'ta yepyeni multiplayer deneyimlerle karşılaşacaksınız. Müthiş aksiyon temaları içeren OverRun da dahil olmak üzere bu modlarda Locust ve COG askerlerinin daha önce şahit olmadığınız kapışmalarına şahit olacaksınız.

....


 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız