GameSir F2 Gamepad Firestick Grip iOS - Android Uyumlu Oyun Kontrolcüsü Oyun deneyiminizi yükseltmek ve tatmin etmek için 4 parmağınızla mobil oyun oynamak. Tüm gizemler, bu kolay taşınabil ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

GameSir F2 Gamepad Firestick Grip iOS - Android Uyumlu Oyun Kontrolcüsü


Oyun deneyiminizi yükseltmek ve tatmin etmek için 4 parmağınızla mobil oyun oynamak. Tüm gizemler, bu kolay taşınabilir oval şekilli oyun gamepadinde gizlenmiştir: Sniper'i kanınızda ortaya çıkaracak olan GameSir F2 Firestick Grip.
Yüksek Kalite Çekim Tetikleyicileri - Saydam tasarım, ekran engellemeyi, iletken kauçuk ve alaşımlı butonları önler, hızlı ve hassas tepki vermenizi sağlar.
Rahat Kavrama - Ergonomik tasarım ve uzun süre oyun için el yorgunluğunu rahatlatmak için rahat bir his. Ayrıca oyuncuların oyun oynarken kulaklık takmasına da izin verir.
Geniş Uyumlu - Tüm dokunmatik ekranlı akıllı telefonlarla uyumlu, "yumurtaya benzer" şekli, herhangi bir akıllı telefona 4,5 inç ila 6,4 inç arasında değişen gerilebilir bir tutamak şeklinde ayrılabilir ve monte edilebilir.
Kullanımı Kolay, Taşınması Kolay - Hafif ve küçük, "yumurtayı" kolayca ayırın, telefonun boyuna uzatın, klipsleri cihazınızın üzerine koyun ve oyun oynamaya  hazırsınız!


Ürün Özellikleri
Gerilmiş Boyut: 
6.2 "x 1.46" x 3.35 "
Montajlı Boyut: 4.53 "x 1.77" x 1.38 "
Maksimum uzunluk: 7 "
Paket Boyutu: 6.89 "x 1.77" x 2.17 "
Destek Smartphone Boyutu: 4.5 "- 6.4"
Ürün Ağırlığı: 0.11lb

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!