Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Gamercard Ürün Açıklaması

 

Gamercard Çocuğunuzun İlk Kartı

Turkcell, Paycell ve Visa iş birliği ile çocuklarınıza özel tasarlanan Gamercard, harçlıkla parayı doğru kullanmayı öğretir, görevlerle sorumluluk ve planlama becerileri kazandırır. Ücretsiz mobil uygulamasıyla birlikte kullanılan Gamercard, 7 yaş üzeri tüm çocuklar ve ebeveynleri için hazırlandı.

 

Mobil Uygulama ile Tüm Kontrol Sizde
Ücretsiz Gamercard mobil uygulamasıyla çocuğunuza anında harçlık gönderebilir ve tüm harcamalarını takip edersiniz. Ayrıca, uygulama üzerinden çocuğunuza eğlenceli ve eğitici görevler vererek onu ödüllendirirsiniz.
 
Çocuğunuza Finansal Okuryazarlık ve Özgüven Kazandırın
Çocuğunuz sahip olacağı Gamercard’la birlikte, kullanacağı Gamercard uygulaması ile sizden harçlık alır, harcamalarını tıpkı bir yetişkin gibi yönetir, tasarruf ve isterse bağış da yapabilir. Ayrıca sizin ve markaların verdiği görevleri tamamlayarak hem yeni şeyler öğrenir hem de ödül olarak verilen “Gamer Altın”ları kazanarak bu altınlarla mağazada alışveriş yapar. Ona bu kez sadece harcamayı değil, kazanmayı da öğretirsiniz.


%100 Güvenli Ön Ödemeli Kart
Bir ön ödemeli kart olan Gamercard, Visa’nın geçtiği her yerde geçer. Böylece çocuğunuz, yanında nakit taşıma ve hijyen risklerinden korunmuş olur. Kartı aldığınız andan itibaren kullanabileceğiniz Gamercard için banka hesabına gerek yoktur.

 
Hayatı Oyunlaştırarak Öğretin
Gamercard’da, sizin veya markaların çocuklarınıza verdiği ve beceri kazandırıp, onları hayata hazırlayan eğlenceli görevler vardır. Örneğin; yatmadan dişini fırçalamak, bir huzurevini ziyaret etmek, evdeki ışıkları söndürmek gibi. Çocukların yapmayı ve öğrenmeyi sıkıcı bulduğu şeyler, Gamercard’da bir göreve dönüşünce bir anda onların ilgisini ve sempatisini çeker. Çünkü bu görevleri yaptıkça ödül altınlar kazanır ve bunları harcama yetkisine sahip olurlar.
 
Erken Yaşta Para Eğitimi

Çocuklarınıza para ve finansı erken yaşta öğretmek; parayı doğru kullanma alışkanlıklarını henüz küçükken kazandırmak gerekir. İşte Gamercard, tam da bunları sağlamak için velilere yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Bu sayede çocuğunuzla iletişiminiz çok sevdikleri oyun dünyasına taşınır.
 

 

Ebat: 13,5 x 8,5 cm

Net Ağırlık: 23 gr

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.