Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Focus Farming Simulator 17 Ambassador Edition PS4 Oyun Ürün Açıklaması

 

Oyun İçeriği

Farming Simulator 17

Platinum Expansion

Big Bud DLC

Ropa DLC

Kuhn DLC

 

Farming Simulator 17

Farming Simulator 17'de modern çiftçi rolüne girin! Yepyeni içeriklere sahip hasatlarla dolu geniş bir açık dünyaya girin. Yepyeni detaylı bir Kuzey Amerika ortamı dahil yüzlerce dönüm arazi üzerinde tarım imkanlarını araştırın. 250'den orijinal fazla tarım makinesini ve Challenger, Fendt, Valtra ve Massey Ferguson gibi yeni markaları da içeren 75'ten fazla üreticinin ekipmanını kullanın.

İlk kez sunulan ayçiçeği ve soya fasulyesi dahil çok sayıda ekin türünün hasadını yapın. Hayvanlarınızla (inek, koyun, tavuk ve şimdi domuz) ilgilenin, ormancılık faaliyetlerine katılın ve ürünlerinizi satarak çiftliğinizi genişletin! Ürünlerinizi kamyonlarla ve treylerle taşıyın ya da hedefinize varmak için trenleri kullanın. Çiftliğinizi diğer oyuncularla birlikte çevrimiçi genişletin ve Farming Simulator deneyiminizi daha da genişletmek için topluluk içinde üretilen modları indirin!

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.