Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

F1 2021 PS5 Oyun Ürün Açıklaması

 

2021 FIA FRMULA NE WRLD CHAMPINSHIP™'in resmi yunu lan F1® 2021'de her hikayenin bir başlangıcı var. F1® 2021'in sunduğu heyecan verici hikaye deneyimi "Braking Pint" ve iki yunculu Kariyer gibi yeni çarpıcı özelliklerin tadını çıkar. "Gerçek Sezn Başlangıcı" ile grid'e daha da yaklaş. Bu sene nuncu yılını dlduran ppüler "Ekibim" Kariyer mdunda ekibini zirveye taşı veya bölünmüş ekranda ve çk yunculu mdda rakiplerinle başa baş mücadele et. Dünyanın en büyük yarış gösterisinin heyecanına rtak l ve 2021 seznundaki yirmi kahraman sürücü ve unutulmaz n ekipten luşan gerçek kadryla yarışa katıl:
- "Braking Pint" - Heyecan verici yeni hikaye deneyimi
- Yeni yun mdları: İki yunculu Kariyer ve "Gerçek Sezn Başlangıcı"
- Ppüler "Ekibim" mdu, bölünmüş ekran ve çk yunculu md

* Sn F1® ekiplerinin 2021 arabalarını, tam sezn tur seçimini, içeriğini (uygun lduğu üzere) ve F2™ 2021 sezn güncellemesini indirmek için çevrimiçi bağlantı gereklidir.

2021 FRMULA NE WRLD CHAMPINSHIP™ RESMİ YUNU
"Braking Pint" - Heyecan verici yeni hikaye deneyimi.
Yeni yun mdları: İki yunculu Kariyer ve "Gerçek Sezn Başlangıcı".
Ekibim mdu - Kendi sürücünü luştur, spnsrunu ve mtr tedarikçini seç, bir ekip arkadaşı bul ve grid'deki 11. ekip larak yarış.
Artık "dak" değerini de içeren Kapsamlı Sürücü İstatistikleri ve ekip için büyük önem taşıyan Departman Etkinlikleri.
İki yunculu md ile bölünmüş ekranda yarış imkanı.
Rekabetin dzunu düşürmek isteyenlere rahat yarış seçenekleri, daha çk kntrl isteyen deneyimli yunculara ise yeni Uzman seçenekleri.
Bu sene 10. yılını dlduran ppüler Kariyer Mdu güncellenmiş Ar-Ge ve Alıştırma Prgramları ile yeni Hızlı Alıştırma seçeneğini sunuyr.
En iyi F1® eğitim alanı lan Frmula 2™ de burada: Kısa, rta veya tam sezn seçenekleri ve 2020 / 2021 sezn içeriği bulunuyr*.
E-spr - Çevrimiçi eleme etkinliklerini ve sn haberleri bulabileceğin, hatta F1® Esprts Challenger ve Pr Series yarışlarını izleyebileceğin yun içi alan seni bekliyr.
Daha fazla yarış seçeneği: Zamana Karşı Yarış, Daha Kısa sezn seçenekleri, Grand Prix™ Mdu. Kaydedilebilir tmatik önemli anlar ile zaferini yeniden yaşa.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.