Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması


Dünyanın dört bir yanındaki konsol oyuncuları 19 Ağustos'ta PlayStation 3 ve PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemleri, Xbox One ve Xbox 360 için piyasaya çıkacak olan Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition ile ölümün kendisine karşı yapılan sefere katılabilecekler. Konsollara özel Ultimate Evil Edition versiyonunda orijinal Diablo III'teki tüm içeriğe ek olarak, başarılı Reaper of Souls genişleme paketindeki özellikler ve güncellemeler de bulunuyor. Özelleştirilebilir altı karakter sınıfı, birbirinden heyecanlı beş bölüm ve sayısız saatinizi alacak oynanışı ile bu paket size istemediğiniz kadar iblis kesme aksiyonu ve işbirliğine dayalı macera sunacak.
Reaper of Souls, Diablo III'e zorlu bir yeni bölüm daha ekliyor: oyuncular bu yeni bölümde korkutucu araziler boyunca karanlık ve tehlikeli bir yolculuğa çıkacak; efsanevi Westmarch şehrini ziyaret edecek ve cehennemden fırlamış sayısız minyonu kesip biçecekler. Macera, Sanctuary'nin masum insanlarının hayatlarını mahveden Ölüm Meleği Malthael'le yapılacak zorlu bir karşılaşma ile doruk noktasına ulaşacak.
Ultimate Evil Edition Crusader kahramanına ve V. Bölüme ek olarak oyunun ganimet sistemi üzerinde yapılan değişiklikleri max-level karakterler için yenilenmiş Paragon ilerleme sistemimi ve Diablo III oynanışı üzerinde yapılan diğer geliştirmeleri de içinde barındırıyor:
 • Macera Modu: Oyunculara diledikleri yere gitme ve istediklerini öldürme özgürlüğü veren yeni oyun modu
 • Bounty: Oyuncuları Sanctuary'de yapacakları yeni görevler veren ve ödüllendiren yeni sistem
 • Nephalem Rift: Sınırsız tekrarlanabilirlik ve tonlarca ganimet sunan, tamamen rasgele yaratılan zindanlar
 • Yeni Level Sınırı 70: Oyuncular yepyeni güçler kazandıracak güçlü yeni büyüler ve yetenekler
 • Mystic: Kahramanlara eşyalarını kişiselleştirme seçenekleri sunan, güçlü bir zanaatkar
  Ayrıca Diablo III'ün orijinal PS3 veya Xbox 360 versiyonlarında şeytani güçlere karşı mücadele vermiş olan oyuncular ölüme karşı çıktıkları sefere devam edebilecekler. Orijinal oyundaki PS3 karakterleri Ultimate Evil Edition'ın PS3 veya PS4 versiyonlarına, Xbox 360 karakterleri ise Xbox 360 veya Xbox One versiyonlarına aktarılabilecek.

   

 • Puanlamalar

  %100
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.