Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması


Destiny - The Collection

ÜRÜN TANITIMI

5 Macera, 1 Müthiş Koleksiyon
Destiny - The Collection ödüllü nişancı serisinin bugüne kadar çıkan tüm oyunlarını içermektedir. Muhafızların kaçırmış olabilecekleri maceralara atılabilmeleri için mükemmel bir seçim olmanın yanı sıra Destiny camiasına katılmak isteyen yeni oyuncular için de mükemmel bir başlangıç noktasıdır.

 • Destiny - The Collection içinde şunlar bulunmaktadır.

  Destiny: Rise of Iron

  Destiny - The Collection ile birlikte 20 Eylül 2016'da çıkacak olan, Destiny evreninin bu büyük genişleme paketinde yepyeni bir sefer hikayesi ve keşfedilecek mekanlar bulunmaktadır.
  Eski Rusya'nın güney sınırı boyunca asırlardır ayakta duran ve düşmanlarımızın bizi hala yok etmek istediklerini unutmamamıza yardımcı olan duvar yıkılmıştı. Mutantlar Altın Çağın kabirlerini yağmalamaya başlamış ve bu topraklarda ortaya çıkmasına neden oldukları musibet tahmin ettiklerinden çok daha tehlikeliydi. Lord Saladin'e katılın. The Plaguelands'e gidin. Iron Lord'ların kaderini öğrenin ve büyümekte olan tehdidi çok geç olmadan durdurun.
  Destiny: Rise of Iron'da ayrıca şunlar mevcuttur:
  "Muhafızınızı Rise of Iron seviyesine çıkarmanız için Level 40 Karakter güçlendirmesi
  "Yeni Strike ve baştan tasarlanan sevilen Strike'lar
  "Yeni altı kişilik Raid
  "Yeni düşman fraksiyonu
  "Yeni rekabet haritaları ve yeni 6'ya 6 mod, Supremacy
  "Daha çok görev, silah, zırh ve ekipman
  "Daha yüksek Light Seviyesi

  Destiny: The Taken King
  Dünyalarımızın üzerine karanlık bir gölge düştü. Orxy, The Taken King, intikam ateşiyle yanıp
  tutuşuyor ve Karanlığın kendisini manipüle ederek kendisine yozlaşmış "Taken" güçlerinden
  oluşan bir ordu kuruyor. O ve karanlık ordusu uygarlığımızı tüketmeden ve güneş sistemimizi
  harabeye dönüştürmeden önce sızılamaz Dreadnaught gemisine girmenin ve The Taken King'i yenmenin yolunu bulun.

  Destiny Expansion II: House of Wolves
  Destiny Expansion II: House of Wolves Destiny maceranızı yeni hikaye görevlerinde kazanacağınız yeni silahlar, zırhlar ve ekipmanlar, üç yeni rekabetli çokluoyuncu haritası ve yeni işbirlikli Strike ile genişletiyor. House of Wolves ayrıca Crucible'da Trials of Osiris isminde yeni bir çokluoyuncu etkinliği ve Prison of Elders isminde yeni işbirlikli arena aktivitesi de sunuyor. Muhafızlar artık güçlendi ve Queen of the Awoken onları ayaklanmadan önce Kraliçeye sadık olan eski Fallen tebaası House of Wolves'u avlamaları için görevlendirdi. The Reef'te Kraliçenin elçileri ile buluşun. Fallen hainlerini avlayın. Ödüller kazanın. Efsane olun.
  Destiny Expansion I: The Dark Below
  Destiny evreninin ilk genişleme paketi Destiny Expansion I: The Dark Below yeni bir karakter baz alınarak anlatılan yeni hikayede elde edilecek yeni silah ve ekipmanlar, yeni işbirlikli Strike, yeni altı kişilik Raid ve üç yeni rekabetli çokluoyuncu arenası içeriyor.
  Hive'ın gölgelerinde yıllarca saklandıktan sonra yeni karakter Eris Morn önemli bir uyarıyla birlikte ortaya çıkmıştı: Hive Dünya'yı yok etmek için Crota adındaki tanrıyı çağırmaya çalışıyordu. Kulede Eris'i bulun ve üç yeni göreve katılarak yeni ödüller kazanın.
  Destiny
  Destiny'de Dünya'nın son şehrinin inanılmaz güçlere sahip bir Muhafızısınız. Mars'ın kızıl çöllerinden Venüs'ün sık ormanlarına güneş sistemimizin kadim harabelerini dolaşın. Dünya'nın düşmanlarını ortadan kaldırın. Kaybettiklerimizi bulun. Efsane olun.

  ÜRÜN İÇERİĞİ

  "Rise of Iron, The Taken King, House of Wolves, The Dark Below ve Destiny dahildir.

   

 • Puanlamalar

  %0
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.