Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Death Stranding Directors Cut PS5 Oyun Ürün Açıklaması

 

PlayStation 5 için çıkan Death Stranding deneyiminde dağılmış bir toplumu bir araya getirin.

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima'dan çığır açan Death Stranding, Director’s Cut sürümüyle PS5 için genişletildi ve güçlendirildi.

Gelecekte, Ölüm Kıyısı olarak bilinen gizemli bir fenomen, ölüler ve yaşayanlar dünyası arasında bir kapı açtı. Bunun sonucunda, ıssız bir toplumun parçalara ayrıldığı dünyada diğer taraftan gelen biçimsiz yaratıklar kol gezmeye başladı. Sam Bridges olarak göreviniz, yıkıma uğramış bir Amerika'da hayatta kalan son kişileri birbirine bağlayarak insanlığa umut vermek. Parçalanmış dünyayı adım adım bir araya getirebilir misiniz?

 

PS5 konsolu için güçlendirildi

Bu Death Stranding sürümü ile gelişmiş dövüş mekanikleri, daha fazla karakter eylemi ve özel oyuncu mücadeleleri için getirilen rekabetçi bir dereceli sistemiyle Sam Bridges'ın karşılaştığı zorluklarla yüzleşin.

 

Genişletilmiş içerik

Yeni görevler aracılığıyla genişletilmiş bir hikâyeyi deneyimleyin. Ek silahlardan ve araçlardan yararlanın, yeni düşman türleriyle mücadele edin ve ekstra görevler ile mini oyunlar içeren Poligon ve Yarış Pisti gibi yeni yerleri keşfedin.

 

Benzersiz Sosyal Bağ Sistemi

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla bağlantı kurun. Kendi dünyanızdaki ve başkalarının dünyasındaki yapıları yeniden inşa etmek için değerli kaynaklar bağışlayın ve katkılarını ödüllendirmek için, dünyanızda beliren oyuncu yapılarını desteklemek için beğeni atın.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.