Carnival Games VR Playstation 4 Karnaval Oyunları® VR Karnaval Oyunları VR sürükleyici bir sanal gerçeklik deneyimidir: parkı keşfedebilir, sanal ödüller kazanabilir ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ürün Açıklaması

Carnival Games VR Playstation 4

Karnaval Oyunları® VR

Karnaval Oyunları VR sürükleyici bir sanal gerçeklik deneyimidir: parkı keşfedebilir, sanal ödüller kazanabilir ve arkadaşlarınızla 12 farklı oyun oynayabilirsiniz!

 

Herkes İçin Bir Karnaval Oyunu 

12 karnaval oyunuyla herkes için bir şeyler var. Golden Arm'a rüzgar atıp, beyzbol topları atıp atmak, Swish'te basketbol vurmak, Shooting Gallery'de amacınızı test etmek veya Tırmanma Duvarı'nda yüksek tepelerden bir kale ölçeklendirmek - çeşitli heyecan verici oyunlar var!

 

İnteraktif Çevre

Barker'ın sizi ayak parmaklarınızda tuttuğu karnaval atmosferine dalın, park müşterileriyle etkileşimde bulunun, Cowpoke Corral'dan Wizard's Walkway'e kadar benzersiz oyun odası temalarına sahip dört Carnival Sokakta gezinin.

 

Ödüller Kazanın, Oyunları Açın

Ödül Kabini'nde daha fazla oyun modunun kilidini açmanın yanı sıra, bir oyunu tamamlayın ve eğlenceli sanal ödüller için bilet toplayın! Tüm ödüller, benzersiz başarıların kilidini açabileceğiniz bir Oyun Odasında yapılır.

 

Harika Bir Parti Oyunu

Yüksek bir puan aldın mı? Arkadaşlarınıza meydan okuyun ve çevrimiçi liderlik panosunda en üst sırada kimin kazanabileceğini görün.

 

Oyun Detayları

12 Oyun Modu!

Alley Ball: Topu , sokağın sonundaki deliklerden birine sokun - deneyin ve yüksek bir puan alın!

Ring Toss: Zilleri puanlar için çivilerin üzerine attırın, bu yüzden en çok puana sahip olanları hedeflediğinizden emin olun!

Altın Kol: Sarın ve altın süt kabı (larını) beysbolla devirmeye çalışırken kolunuzu test edin.

Aşağı Streç: Topu rampa sonunda deliklere doğru yuvarlayarak bitirmeye yarışın! Ekstra hız patlaması için onları vurgulanan deliğe indirdiğinizden emin olun.

Pop Dart: Dart ile olabildiğince çok balon patlat, ancak kendini şanslı hissediyorsan, sekiz balonun hepsini de hareketli bir hedefe vurabilirsin.

Köpekbalığı Tankı:  Kullanıcıları bu su tankına sokmak için olabildiğince hızlı bir şekilde hareket eden bir hedefi vurmaktan çekinmeyin!

Huni Kek Yığınlayıcı:  Huni keklerini yağmur yağıyor! Tepside mümkün olduğunca çok huni keki yakalayın.

Swish: Mümkün olduğunca çok basket yapmak için sadece saniyeniz olduğunda basketbol becerilerinizi test edin.

Perili Ev: BOO! Araba Perili Evden geçerken mümkün olduğu kadar çok hedef vurmanız gereken bu hareketli arabaya atlarken korkmayın.

Hızlı Basamak: Grev! Veya belki de bu bir Top - eğer hızlı, yavaş mı yoksa hızlı mı!

Atış poligonu: Mümkün olduğunca çok sayıda hedefi denemek ve vurmak için sınırsız atış varken hızlıca çizin ve amacınızı test edin.

Duvara tırmanma: Aşağı bakma! Tırmanma duvarının tepesindeki hazineye ulaşmak için mümkün olduğunca hızlı tırmanın.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız