0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
220,0 TL
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 20 Nisan - 23 Nisan
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Call of Duty Black Ops 3 XBOX Ürün Açıklaması


Call of Duty: Black Ops III oyuncuları biyoteknolojinin yeni bir Black Ops asker türüne olanak sağladığı bir geleceğe götürüyor. PlayStation 3 ve Xbox 360 için Call of Duty: Black Ops III'de yalnızca iki mod bulunacak: oyunculara kapsamlı bir çokluoyuncu deneyimi sunacak olan Çokluoyuncu modu ve yeni film-noir Zombies macerası.

Bir Üst Seviye Çokluoyuncuya Hazır Olun:
 • Yeni Hareket Sistemi: Call of Duty: Black Ops III yeni ivme-bazlı zincirli hareket sistemi sayesinde oyuncuların ortamda çok daha akıcı biçimde hareket edebilmelerini; hareket halindeyken bile silahları üzerinde mutlak kontrol sahibi olmalarını ve kontrollü zıplama ve kayma hareketleri kullanabilmelerini sağlaycak.
 • Özel Harita Tasarımı: Haritalar yeni hareket sistemine uyum sağlamak üzere baştan tasarlandı; oyuncular geleneksel hareketlerle de, gelişmiş taktik ve manevralarla da başarılı olabilecekler.
 • Uzman Karakterler: Black Ops III çokluoyuncu modu yeni Uzman karakter sistemini de sunuyor; oyuncular her karakterin yeteneklerinde ve silahlarında ustalaşarak savaşa yaklaşımlarını değiştirecekler.

  Yeni Korku Hikayesinde Zombilerle Savaşın:
 • Yepyeni Anlatım: Black Ops III Zombies modu ile kendine has farklı bir hikayeye sahip, eksiksiz bir oyun deneyimi sunuyor.
 • XP İlerleme Sistemi: Zombies oyuncular için XP tabanlı ilerleme sistemi sunarak Zombies hayranlarının görmeyi umdukları heyecanlı oynanışa daha da derinlik ve tekrarlanabilirlik kazandırıyor.
  [PlayStation 3/Xbox 360] için Call of Duty: Black Ops III içinde orijinal Call of Duty: Black Ops da bulunacak.
  Call of Duty: Black Ops III [PlayStation 3/Xbox 360] versiyonu işbirlikli veya tek kişilik hikaye oyun modunu içermez ve [PlayStation 4/Xbox One] versiyonundaki tüm özellikler mevcut değildir. Oyun performansı platforma göre değişebilir.

   

 • Puanlamalar
  %0
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.