Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Battlefield 2042 PS4 Oyun Ürün Açıklaması

 

Battlefield 2042, serinin ikonik topyekün savaşına geri döndüğünün habercisi olan birinci şahıs nişancı oyunudur. Yakın gelecekte düzeni bozulan bir dünyada, manganızın ve yüksek teknolojili cephaneliğinizin yardımıyla dinamik olarak değişen savaş alanlarına uyum sağlayın ve zorlukların üstesinden gelin. Sunduğu 128 oyuncu desteğiyle* Battlefield™ 2042, dünyadaki geniş savaş alanlarına eşi benzeri görülmemiş bir ölçek getiriyor. Oyuncular, Conquest ve Breakthrough gibi güncellenmiş çok oyunculu modlardan yepyeni Hazard Zone'a kadar birçok büyük deneyim yaşayacak.

 

Oynanış Özellikleri

Düzeni Bozulan Bir Dünya

2042'de ekstrem hava olayları ve kaynaklar için verilen mücadele küresel güç dengelerini değiştirmiş durumda. Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya savaşın eşiğindeyken, otorite sahibi olmayan bazı savaş gazileri Görev Güçleri olarak bilinen bağımsız gruplar kuruyor. Daha önce hiç görülmemiş bu savaş sahnesinde geleceği şekillendirmek için savaşın.

 

Aynı Anda 128 Oyuncu

Battlefield tarihinde ilk kez 128 oyuncu aynı anda topyekün savaşa katılabilir*. Bu muazzam oyuncu sayısı yepyeni oynanış fırsatları ve destansı Battlefield anları yaratacak. Artık her an her şeyin olabileceği devasa ölçekli savaşlara katılmanın yoğunluğunu her zamankinden daha çok hissedeceksiniz.

Yalnızca Xbox Series X|S, PlayStation®5 ve PC'de desteklenir. Xbox One ve PlayStation®4, 64 oyuncuyla sınırlı olacaktır.

 

Geniş ve Dinamik Ortamlar

Muhteşem büyük ölçekli savaşı, yeni bir felsefeyle tasarlanan yedi haritada daha yakından hissedin. Her savaş alanı, tek bir oyun alanında bulunan farklı çatışma bölgelerine sahip ve bu ekstra alan daha çok çeşitliliği ve daha anlamlı taşıt oynanışını mümkün kılıyor. Tanklar dolaşmak için daha fazla alana ve avcı uçakları manevra yapmak için daha fazla hava sahasına sahip. Bu haritalarda sürekli değişen savaş koşullarını ve oynanış mücadelelerini tecrübe edeceksiniz. Katar'ın çöllerindeki kum fırtınaları, Fransız Guyanası'ndaki Uzay Merkezi'nden fırlatılan bir roket ve Güney Kore'nin beton ormanlarını tehdit eden tornadolar gibi dinamik olaylara ve felaketlere anında adapte olun.

 

Üst Düzey Cephanelik

Üst düzey silahlar, taşıtlar, jetler, helikopterler ve yakın gelecekteki 2042 yılından esinlenilen yepyeni ekipmanlardan oluşan tüm teçhizatlarla savaş yaratıcılığınızı serbest bırakın. Savaş için üretilen robotik köpek Ranger'ı çağırın, manga üyelerinizi uzaktan diriltmek için Syrette Tabancasını kullanın, yeni yerlere ulaşmak için kanca kullanın, atlayış tulumu giyin, keşif drone'u konuşlandırın ve çok daha fazlasını yapın.

 

Uzmanlar

Yeni Uzmanlık sistemiyle savaş alanındaki rolünüzü seçin ve elle seçilmiş mangalar kurun. Battlefield'ın dört Sınıfına bağlı olarak Uzmanlar bir eşsiz Uzmanlığa ve Özelliğe sahiptir ancak ekipmanlarının geri kalanı tamamen özelleştirilebilir. Uzmanınızı seçmek ve donatmak, manganızın içinde sinerji oluşturmak ve kendinizi güçlendirerek her savaş durumuna meydan okumanıza olanak tanır.

 

Yeni Sezonlar, Yeni İçerikler

Battlefield 2042'da topluluk ile birlikte oyuna düzenli olarak yeni güncellemeler getirecek olan Sezon sisteminde ilerleme kaydedeceksiniz. Yeni anlatılar çerçevesinde tasarlanacak Sezonlar, Uzman askerler, konumlar, silahlar ve taşıtlar gibi içerikler getirecek. Battlefield™ 2042 serüvenlerini daha da ilerletmek isteyenler 1. Yıl Biletini satın alarak 4 Yeni Uzman, 4 Savaş Bileti ve 3 Destansı Kaplama Paketi ("Blistered Earth", "Tempest" ve "Cold Blood") elde edebilir.

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.