Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Zamani Geldi Albüm Açıklaması

 


İstanbul Bakırköy doğumlu olan sanatçı aslen Trabzon / Köprübaşı'lıdır.

İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Bahçelievler'de tamamladı. Halen Üniverste eğitimine devam etmektedir. Babasının mesleği nedeniyle Türkiye'nin bir çok bölgesinde bulundu.

Bu bağlamda müzik çalışmalarına 11 yaşında ,Gümüşhane'li ve Siirt'li arkadaşları tarafından kendisine hediye edilen kemençe ile başladı.

O gün başlayan hikaye, Onur'u bugünlere taşıdı.

Yüksek öğrenimi sırasında, Karadeniz'in önde gelen solistlerine kemençesi ile eşlik etti. Bu dönemde kendi söz ve bestelerini üretti. Birçok sanatçıya, beste vermesinin yanında albümlerinde de eserler seslendirdi.

Söz ve bestesi kendine ait olan eserlerinin yanı sıra seslendirdiği eserlerin takipçileri tarafından sosyal medyada yoğun ilgi görmesi ve talep üzerine yurtiçi ve yurt dışında çok sayıda konser, festival ve değişik etkinliklerde sahne aldı.

Onur Atmaca, dinleyicilerinin kendisinden beklediği albüm çalışmasına, ilk solo albümü 'ZAMANI GELDİ' ile merhaba demektedir.


Albüm İçeriği

1.Ben Artık Sürmene de
2.Sevdalık
3.Sevdaya Düşeli (Horon)
4.Yar Bana Hasret
5.Ormanda Meşelerde
6.O Gözlerin Emorfo
7.İstanbul Yıkılasın
8.Gel Bana Gel
9.Yoktur Bende Güzellik (Korzobom)
10.Anne
11.Niyetim Evlenmeye (Horon)


Disk Sayısı: 1

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.