Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Üç yıldır müzik hayatına yurtdışında devam eden rock müziğin başarılı solist ve bestecilerinden Koray Candemir, ülkesine geri döndükten sonra solo albüm çalışmalarına başladı. Bir yıl süren çalışmanın ardından albüm kayıtlarını tamamlayan sanatçı, Mayıs ayın da "Yarım Kalan" isimli yeni solo albümünü Sony Music etiketiyle çıkarmaya hazırlanıyor.

Prodüktörlüğünü Mor ve Ötesi'nden tanıdığımız Burak Güven'in yaptığı albüm 11 şarkıdan oluşuyor. Koray Candemir'in şarkılarının yanısıra albüme Harun Tekin, Melis Danişmend ve Esin İris söz ve besteleriyle katkıda bulundu. Harun Tekin'in "Kar" isimli şarkısının yanı sıra birçok ünlü isme verdiği şarkılarla adını duyuran Esin İris albümün çıkış şarkısı "Kalan Giden Benim" in sözlerini yazdı. Melis Danişmend, sözlerini yazdığı "Yeni Birgün" şarkısında Koray Candemir'e sesiyle de eşlik etti.

"Akrep ve Yelkovan" adlı şarkıda Korhan Futacı'nın saksafonuyla yer aldığı albümde ayrıca Özdemir Asaf ve Aşık Veysel'in eserlerine de yer verildi. Türk şiirinin en değerli isimlerinden Özdemir Asaf'ın 'Yakın' adlı eserini şarkı haline getiren sanatçı, Aşık Veysel'in 'Keklik İdim Vurdular' türküsünü de kendi yorumuyla tekrar seslendirdi.


Albüm İçeriği
1.Kalan Giden Benim
2.Son Durak
3.Yakın
4.Kar
5.Yeni Bir Gün
6.Keklik İdim Vurdular
7.Bu Şehirde
8.Ruhum Ayakta
9.Karagözyaşı
10.Akreple Yelkovan
11.Bırak Zaman Aksın


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız