Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, 2017–2018 sezonunun İstanbul’daki Açılış Konseri’nde; BİFO, Essen Filarmoni, Trans-Siberian Art Festival tarafından ortak sipariş edilen Mark-Anthony Turnage’ın “Shadow Walker” başlıklı konçertosunun dünya prömiyerine imza attı.

Sonrasında bu yeni yapıtı da turne repertuvarına dahil ederek 2017 Ekim’inde Avrupa’nın Essen, Ljubljana, Viyana ve Zürih’e başarılı bir turne gerçekleştirdi.

BİFO’nun Turnage’ın “Shadow Walker” adlı yapıtı ve Berlioz’un Fantastik Senfoni’sinden oluşan Turnage & Berlioz adlı cd kaydı, ONYX etiketiyle yayımlandı.

Avrupa turnesinin üçüncü durağı olan Viyana’nın Musikverein Büyük Salon’unda gerçekleştirilen konserin canlı kaydından oluşan albüm çalışmasında, Sascha Goetzel yönetimindeki Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ünlü keman virtüözleri Vadim Repin ve Daniel Hope’a eşlik ediyor. Konserin ikinci bölümünde ise Berlioz’un Fantastik Senfoni’si ustalıkla seslendiriliyor.

 

Parça Listesi

 

Mark-Anthony Turnage (b.1960)

‘Shadow Walker’ Concerto for two violins & orchestra*

1. I 5.06

2. II 7.05

3. III 3.49

4. IV 6.52

Hector Berlıoz (1803–69)

Symphonie fantastique op.14

5. I Rêveries – Passions 16.05

6. II Un bal 6.58

7. III Scène aux champs 17.46

8. IV Marche au supplice 4.27

9. V Songe d’une nuit du sabbat 11.01

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız