0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
Artist Müzik tarafından hazırlanan " Turkish Coffee & The Mystic Tunes of Istanbul" albümü yabancı turistler ve İstanbul aşıkları için en özel hediye alternatiflerinden biri olmaya aday. Istanbul i ... Tamamını gör
17,99 TL
22,0 TL %18
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Albüm Açıklaması


Artist Müzik tarafından hazırlanan " Turkish Coffee & The Mystic Tunes of Istanbul" albümü yabancı turistler ve İstanbul aşıkları için en özel hediye alternatiflerinden biri olmaya aday. Istanbul için yazılmış şarkıların yanı sıra mistik enstrümantal eserlerden oluşan albüm, Türk Kahvenizi yudumlarken eşlik edecek 14 eserden oluşuyor.

Albümün açılışı, "Memleketim" olarak sevdiğimiz ve artık marş haline gelmiş şarkının enstrümantal yorumuyla yapılıyor. İstanbul denince akla gelen ilk nostalji şarkı olan "Istanbul", Marc Aryan'ın unutulmaz yorumuyla ve "Uskudar" efsane şarkıcı Eartha Kitt'in sesinden dinleyicilere ulaşıyor.
Albümde yer alan eserler, yüzyıllar boyunca birbirinden farklı pek çok dil, din ve medeniyeti bir araya getirerek yaşatmış olan İstanbul'un gizemini ve çok renkliliğini yansıtıyor.

Hem İstanbul aşıkları, hem turistler için ideal bir albüm...Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!