Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

The Wall (3xLp) Albüm Açıklaması

 


Roger Waters The Wall büyük ilgi gören uzun metrajlı ROGER WATERS THE WALL filminin eş çalışmasıdır. Sean Evans ve Roger Waters'ın yönettiği ROGER WATERS THE WALL, epik ve kişisel izleri aynı potada eritiyor ve derin bir konser tecrübesi; Waters'ın savaşın kendi ailesi üzerindeki etkisini anlatan bir yol filmi; ve çatışmanın insani boyutta açtığı yaralar hakkında coşkulu bir savaş karşıtı film olarak üç seviyede aynı anda işlev kazanıyor.

Waters, hiç tanımadığı babasının savaşta ölümüyle lanetlenen zihinsel olarak dağılmış bir rock yıldızı olan baş karakterin hayatı ve anlarını çizmek için kişisel geçmişinden alıntılar yaptı. Dünyada liste başı olan "Another Brick in the Wall (Part 2)" ve radyolarda sürekli çalınan "Run Like Hell" ve"Comfortably Numb" ile örnek gösterilebilecek albümün tematik içeriği ve müzikal ustalığı tüm dünyadan dinleyicileri heyecanlandırdı.

Yirmi yıl sonra, konser meraklıları "The Wall" u tekrar deneyimleme fırsatı buldu ve milyonlarca hayran mesaj ve müziğinin ilk günkü gibi etkili ve bağlantılı kalacağını teyit ettiler. Roger Waters The Wall ile bu fırsat yaşamaya devam ediyor.

LP 1

1. In The Flesh?
2. The Thin Ice
3. Another Brick In The Wall, Pt. 1
4. The Happiest Days Of Our Lives
5. Another Brick In The Wall, Pt. 2
6. The Ballad Of Jean Charles De Menezes
7. Mother
8. Goodbye Blue Sky
9. Empty Spaces
10. What Shall We Do Now?

LP 2

1. Young Lust
2. One Of My Turns
3. Don't Leave Me Now
4. Another Brick In The Wall, Pt. 3
5. Last Few Bricks
6. Goodbye Cruel World
7. Hey You
8. Is There Anybody Out There?
9. Nobody Home
10. Vera
11. Bring The Boys Back Home

LP 3

1. Comfortably Numb
2. The Show Must Go On
3. In the Flesh
4. Run Like Hell
5. Waiting For The Worms
6. Stop
7. The Trial
8. Outside The WallDisk Sayısı: 3

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.