Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Ünü kıtaları aşmış Norveçli piyanist Leif Ove Andsnes, "The Beethoven Journey" ile önümüzdeki 4 mevsim süresince, sahne ve kayıt aktivitelerinin çoğunu, Ludwig van Beethoven'a adayacak. Bu albümde ünlü piyanistin, Beethoven'ın beş piyano konçertosunu Mahler Oda Orkestrası'yla gerçekleştirdiği sahne performansı ve kayıt sürecinde ne denli kusursuz bir iş çıkardığına tanık olacaksınız.

"The Beethoven Journey", Andsnes'in 2012'de Prag Bahar Festivali'nde gerçekleştirdiği konser serisinin canlı kayıtları ile dinleyenleri karşılıyor; Andreas piyanosunu çalıp orkestrayı yönettiği olağanüstü "Piano Concertos Nos. 1 & 3" performansı ile sizlere unutulmaz bir müzikal deneyim yaşatacak.

Andsnes, "The Beethoven Journey" yaratım sürecindeki ilham gücünü hiç alışık olmadığı bir yolla deneyimliyor. Ünlü piyanist birkaç sene önceki Sao Paulo konseri esnasında, kaldığı otelin asansöründe Beethoven'ın 1. ve 2. Piyano Konçertosu'nun çaldığına tanık olur. Bakın Andsnes bu zamanları nasıl açıklıyor: "Sao Paulo'ya bir haftalığına gelmiştim. İlk başta asansörde, defalarca bu çalışmaları duyduğumda çıldıracağımı sanmıştım. Fakat öyle bir şey oldu ki; ne kadar dinlesem o kadar sevmeye başladım."

Andsnes'in Bach'tan günümüze uzanan devasa bir albüm geçmişi olmasına rağmen, "The Beethoven Journey" tüm bu kayıtları arasında ilk Beethoven kaydı olma özelliğini taşıyor.


Albüm İçeriği
1.Allegro con brio
2.Largo
3.Rondo, Allegro
4.Allegro con brio
5.Largo
6.Rondo,Allegro


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız