Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


90'lı yıllardan günümüze imzasını atmış 11 dev isim unutulmayan 11 hit şarkısını volga tamöz'ün tam 90'dan albümü için yeni düzenlemeleri ile tekrar yorumladı.

20 yıldır Ajda Pekkan, Hande Yener, Sinan Akçıl, Bengü, Sibel Can, Burcu Güneş gibi Türkiye'nin en önemli sanatçılarının albümlerinde müzik direktörlüğü ve aranjörlük yapan Volga Tamöz "Tam 90'dan" adını verdiği ilk albümünü Poll Production- Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasa çıkardı.

Stüdyo çalışması 1 yıl süren Tam 90'dan albümünde albüm sıralamasıyla Ferda Anıl Yarkın" Sonuna Kadar",Demet Sağıroğlu" Kınalı Bebek" ,İzel " Hasretim",Mustafa Sandal "Kalmadı" (Benim Aşka İnancım Kalmadı), Serdar Ortaç"Karabiberim", Burak Kut "Benimle Oynama", Metin Arolat "Dert Değil", Yonca Evcimik , "Bandıra Bandıra", Mansur Ark"SanaDemedimmi" Tayfun "Hadi yine iyisin",Sibel Alaş "Fem " gibi unutulmaz eserler 90'lı yıllardan günümüze imzasını atmış 11 önemli yorumcu tarafından yeniden yorumlandı.

Sayısız hit çıkardığı aranjeleriyle müzik dünyasında tarzını ve farklılığını her zaman hissettirmiş olan Volga Tamöz'ün Tam 90'dan adını verdiği albümünde tüm şarkıların kayıtları yeniden yapıldı .Albümdeki tüm şarkılarının Volga Tamöz imzası taşıyan günümüz sounlarına uyarlanan yeni aranjeleri ve 11 sanatçının albümdeki yeni yorumları 90'lı yılların anlamlı enerjisini yeniden fark ettirecek cinsten .Tam 90'dan albümü için 11 dev isim ve Volga Tamöz, Selim Akar'ın marka ve kreatif danışmanlığında Tayfun Çetinkaya'nın objektifine poz verdi. 90'ların eğlenceli pozitif olgusunun işlendiği fotoğraf çekimleri eğlenceli kareleriyle şimdiden çok konuşulacak.


Albüm İçeriği
1.Sonuna Kadar / Volga Tamöz feat. Ferda Anıl Yarkın
2.Kınalı Bebek / Volga Tamöz feat. Demet Sağıroğlu
3.Hasretim / Volga Tamöz feat. İzel
4.Kalmadı / Volga Tamöz feat. Mustafa Sandal
5.Karabiberim / Volga Tamöz feat. Serdar Ortaç
6.Benimle Oynama / Volga Tamöz feat. Burak Kut
7.Dert Değil / Volga Tamöz feat. Metin Arolat
8.Bandıra Bandıra / Volga Tamöz feat. Yonca Evcimik
9.Sana Demedim Mi / Volga Tamöz feat. Mansur Ark
10.Hadi Yine İyisin / Volga Tamöz feat. Tayfun
11.Fem / Volga Tamöz feat. Sibel Alaş


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız