Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Sufi Aşk Albüm Açıklaması

 

ÖMER FARUK ÖZCAN,


ilk albüm çalışması “SUFİ AŞK” ile karşınızda...


Avrupa Müzik ve Alper Atakan Music Production ortaklığıyla yayınlanan “Sufi Aşk” albümünde 10 eser yer almaktadır. Albümün müzik direktörlüğü Alper Atakan tarafından gerçekleştirilmiş ve tüm eserler yine Alper Atakan tarafından düzenlenmiştir. Albüm fotoğrafları Kemal Kekeva/Berkay Gülüm tarafından çekilmiştir.


Albümde yer alan tüm eserler Allah ve Peygamber (S.A.V) aşkıyla yazılmıştır. Sadettin Kaynak’ın “Muhabbet Bağına Girdim Bu Gece” isimli eseri de bu vesileyle albümde yer almaktadır. Bu albümün temel amacı Klasik Türk Müziği’ne ait, özenle seçilen “İlahi aşkla yazılmış eserleri” size ulaştırmaktır.


Albümün ilk video klibi, sözleri Erzurumlu İbrahim Hakkı’ya bestesi Ömer Faruk Özcan’a ait olan “Hak Şerleri Hayr Eyler”e çekildi. Klip yönetmenliğini Kemal Kekeva ve Şahin Yiğit’in yaptığı eser, yeni beste ve düzenlemesiyle sizlere ulaşıyor.


Ömer Faruk Özcan – Sufi Aşk, Alper Atakan Music Production ve Avrupa Müzik markasıyla, tüm dijital müzik platformları ve müzik marketlerdeki yerini alıyor.


Parça Listesi:


1. YALVAR GÜZEL ALLAH’A
2. HAK ŞERLERİ HAYR EYLER
3. PEGAMBERİM
4. GÖÇTÜ KERVAN
5. VÜCÛD İKLİMİNİN SULTANI SENSİN
6. MUHABBET BAĞINA GİRDİM BU GECE
7. AĞLATIRSA MEVLÂM YİNE GÜLDÜRÜR
8. BİR ÇİFT TURNA GÖRDÜM
9. İSM-İ SÜBHÂN VİRDİN Mİ VAR
10. AHİR ZAMAN PEYGAMBERİ


 


 


 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.