Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


Bu yıl Sonisphere Festivali kapsamızda ülkemizde konser vermiş olan efsanevi grup
SLAYER'ın 3 DVD'si Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşuyor!

Şarkı sözleriyle, muhalif tavrıyla ve tabiki soluk kesen müziği ile Slayer şüphesiz günümüzünen en aykırı, radikal ve en saygın metal gruplarından biri!

Uluslararası başarısını aldığı 2 Grammy ödülü ve 2009 yılında yayınladıkları "World Painted Blood" albümleri ile de kanıtlayan Slayer'ın sahne performansı da her zaman nefes kesiyor. Şimdi, Slayer'ın bu eşssiz sahne performansına grubun 3 DVD'si, 2001 yılında kaydedilen "War At The Warfield", 2004 yılında kaydedilen "Still Reigning" ve daha önce DVD olarak yayınlanmamış olan ve grubun 1995'teki "Divine Intervention" turnesi sırasında kaydedilen "Live Intrusion" konser DVD'si ile siz de bir kez daha tanıklık edeceksiniz.

Ayrıca "War Ar The Warfield" DVD'sinde bonus olarak "Bloodline" videosu ve "Fans Rule" isimli bir mini belgesel yer alırken, "Still Reigning" DVD'sinde ise 6 bonus canlı performans ile "Slayer in Their Own Words" isimli grup üyeleriyle yapılmış çok özel bir röportajı yer alıyor. İk kez DVD olarak yayınlanan "Live Instrusion"da ise "Raining Blood", "At Dawn They Sleep", "Hell Awaits" gibi Slayer klasiklerinin yanı sıra Machine Head grubundan Chris Kontos ve Robb Flynn ile çalınan Venom cover'ı "Witching Hour" şarkısının canlı performans kaydı da yer alıyor!!!


Albüm İçeriği
1.Angel of Death
2.Piece by Piece
3.Necrophobic
4.Altar of Sacrifice
5.Jesus Saves
6.Criminally Insane
7.Reborn
8.Epidemic
9.Postmortem
10.Raining Blood
11.War Ensemble
12.Hallowed Point
13.Necrophiliac
14.Mandatory Suicide
15.Spill the Blood
16.South of Heaven
17.Slayer in Their Own Words


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız