Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Albüm Açıklaması


...Ve şimdi Emir'le doğan ve Kayıp Çocuk Masalları'yla can çekişen bir hikayenin sonunu anlatmalıyım size. Bilmeye hakkınız var.

Yüzleşmekten hiç korkmadan, kaçmadan… Her ne varsa... İyisi kötüsü. Güzeli çirkini. Siyah Bir Veda Öpücüğü'yle bitmeli her şey. Üç noktalar yerine tek noktalar koymalıyım artık.

"Hoş geldin"

C. A.

"Siyah Bir Veda Öpücüğü" adlı albümünü 18 Eylül'de çıkarmaya hazırlanan Cem Adrian; "Hoş Geldin" şarkısını albümün ilk habercisi olarak digital platformlarda sevenleriyle paylaştı.

Kendi özgü tarzı ve tavrı ile müzik çalışmalarına devam eden Cem Adrian; güçlü besteleri, çarpıcı şarkı sözleri ve çok özel sesiyle, sevenlerine 12 şarkıdan oluşan yepyeni bir albüm sunmaya hazırlanıyor. "Emir" adlı albümüyle başlayıp "Kayıp Çocuk Masalları"yla devam eden hikâyesinin son albümü olan "Siyah Bir Veda Öpücüğü" albümünde tüm parçalar, önceki albümlerde olduğu gibi Adrian imzası taşıyor. "Siyah Bir Veda Öpücüğü"ndeki besteler; piyano ve keman ağırlıklı ezgileri ve etkileyici sözleriyle sanatçının özgün tarzını bir kez daha ortaya koyuyor.

Adrian'ın, prodüktörlüğünü yine kendisinin üstlendiği "Siyah Bir Veda Öpücüğü" albümünün tüm kayıtları da sanatçının kendisi tarafından gerçekleştirildi. Stil ve tema çalışmasının Cem Adrian ve Hümeyra Uçan tarafından yapıldığı albümün fotoğrafları ise, yine Boğaç Dalkıran ve Semih Kanmaz tarafından çekildi.


Albüm İçeriği
1.Mutlu Yıllar
2.Beni Hatırla
3.Yalnızlık
4.Hani Bazen
5.Hoşgeldin
6.Şimdi
7.Bugün Sana Birşeyler Anlatmam Gerek
8.Sen Hep Böyle Kal
9.Sen Yağmurları Sevdiğinde
10.Sen Ağlarsan
11....( Tüm Ölü Melekler İçin Bir Dakikalık Saygı Duruşu )
12.Elveda


Disk Sayısı: 1

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız